Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány aki tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány aki tudom hogy boldogtalan, akkor miért nem engedi hogy boldogítsam?

Figyelt kérdés
nem árulja el hogy az, de érzem a hangján, látom az írásain. (mindig elárulja magát, bár szerintem ő nem tudja)

2014. júl. 6. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert a lányoknak bevett szokásuk hogy azt hangoztatják/direkt tudatos módon a tudatodra hozzák hogy az a véleményük hogy őket senkise szereti igazából,soha nem lesz igaz szerelme.Azt ha jön egy srác és mindent megadna érte akkor lecsúnyázza stb.
2014. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínű azt szeretné hogy valaki más boldogítsa de ő nem teszi ezért boldogtalan. Ilyen egyszerű :D
2014. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is "volt szerencsém" belefutni ilyenbe. azok menthetetlenek, keress mást és szard le.
2014. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mást szeretne, hogy boldogítsa.
2014. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azért mert valaki boldogtalan, ne érzed már úgy, hogy kötelességed/jogod boldoggá tenni. Te nem jössz be neki, fogadd el és lépj tovább. Nem kell szidni azokat, akiknek valami bajuk van, majd megoldják, ahogy akarják. Csak mert nincs velük szerencsétek, még nem az ő hibájuk.
2014. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de azt se tudja mitől lenne boldog.


amúgy amikor csinálok vele egy képet, teljesen másmilyen a kisugárzása, mint mikor valaki mással látom képen.


aki nem élt át még ilyet, nem értheti, annak valószínű olyan mintha kínaiul beszélnék.

2014. júl. 6. 01:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem először az jutott eszembe, hogy azt gondolja, nem érdemli meg a boldogságot.
2014. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ilyeneket ott kell hagyni! ne foglalkozz vele, csak csinálod magadnak a problémát.
2014. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagynoraa válasza:
minden lánynak/embernek van olyan az életében,amitől boldogtalan lehet.az már hozzáállástól és személyiségtől függ hogy ezt mennyire hagyják magukon eluralkodni.ha ez a lány veled megváltozik negatív irányba,sajnos nem tőled,vagy nem így várja hogy boldog legyen..
2014. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!