Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért boldogítjuk még egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért boldogítjuk még egymást?

Figyelt kérdés
1.8 hónapja vagyunk együtt. Ebből annyiszor összevesztünk, hogy meg sem tudnám számolni. Annyiszor azt mondtam neki, hogy köszönöm de vége. Valahogy még is mindig egymásra találunk. Bárhova megyek mindig egymásba futunk. És úgy vonz mint egy erős mágnes, hiába mondom magamnak, hogy nem szabad egyszerűen nem tudok ellenállni. Bármennyire is haragszok-rá, nem bírom ki hogy ne csókoljam azokat az ajkakat. Mikkor nem találkozunk jó ideig, ha megölel vagy megcsókol számomra olyan felemelő, mint aki a kábítószertől bódult. Sokat szoktunk találkozni, mivel egy köpésre lakunk egymástól. Legalább heti 5x az a minimum, de mégsem unjuk egymást. Van hogy csak összekapunk, de 5 perc múlva már beszélgetünk. Voltam már párnővel, de vele a szex leírhatatlan. Legszívesebben egész nap benne lennék, annyira kívánatos az a popsi, arc, cici, nézése azok a szemek... Szeretek kedveskedni is neki, ez vissza fele sem okoz gondot.:) Van hogy egymást, meg etetjük , viszont minden apróságon összekapunk. A szünetekbe voltak, szex kapcsolataim. De egyik sem volt, számomra olyan mint vele. Mindig hiányoltam valamit, de mellette ezt meg találom. Be vallom van hogy arra gondolok, hogy milyen lenne ha a gyerekeim anyja lenne... Olyan sok rossz dolgot el tudtam hagyni, az életembe. A drogtól kezdve szinte, mindent de ez valahogy nem megy... Úgy érzem hogy ez valamiért, egy életen át fog tartani. Nem a szenvedős, veszekedős részekre gondolok itt... Egyetlen egy dolog tudta, teljesen kiábrándítani belőle, az pedig ha meg csalna... Az végleg véget, vetne a kapcsolatunknak... Olyan sok dologban különbözünk, mégis sok dologban olyan hasonlóak vagyunk... Már amikor először meg láttam, úgy gondoltam hogy nekem teremtették. Viszont ezekre a rendszeresen veszekedésekre, nem gondoltam... Érzelmileg viszont, nem vagyok biztos magamban, kihasználni meg seemmi képen nem akarom... Lehet hogy csak kényelmes, a helyzet nem tudom. Ja és ha egy hétig nem találkozunk, meg csókolom a szívem szinte 1000-rel dobog, ha megölel olyan jó érzés jár át... Szeretem ha hozzám bújik, olyan jó... Minden testrészét szeretem, harapni is... Nem láttok így külsőleg benne hibát, nagyon szépnek látom, még ha más nem is... A múltunk nagyon hasonlít, ebben is teljesen megértsük egymást. Meghallgatom, segítek neki, próbálok mindenben segíteni amiben csak tudok.

2015. dec. 2. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet, valaha is jobb? Az a helyzet, hiába oldjuk meg az egyik problémát, szinte jön egyből egy másik...
2015. dec. 2. 22:39
 2/6 anonim ***** válasza:
"Hiába oldjuk meg az egyik problémát, szinte egyből jön a másik." Mi a probléma? Problémáról nem írtál semmit.
2015. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A múlt, mikkor eszembe jutnak azok a dolgok. Valahogy teljesen elemészti a fejemet, és gondolkozni sem tudok ilyenkor. Próbált kihasználni, hazudott és nem volt valami szavahihető, megalázott... De ezek másfél éve történtek, azóta tudom hogy szeret. Környezettem szerint, nagyon szeret haverok szerint is belém van esve. Lehet hogy sokszor túlzásba viszem, hogy kiszolgál... Mert van hogy elég bunkót ilyenkor vissza válaszol... Anyukájával beszéltem, szerinte is nagyon oda van értem... Kevés önbizalommal rendelkezik, pedig bókolok(jó túlzásba se viszem, mert akkor már nem lesz, olyan értékes számára.) Féltékenykedik, bárkivel és szinte mindegyik nemre féltékeny... Pedig én csak a nőket szeretem... Ezért is nem értem, a férfi nemhez való féltékenységét. Most viszont, biztosra tudom hogy nem hazudik... De akkor sem hazudott, olyan nagy dolgokban... Családom se kedvelik, valami oknál fogva... Mi még egy sz*ros narancs pucoláson is összevesszünk. Úgy gondolom/érzem ha a múltbéli dolgok, nem történtek volna tuti hogy most szép, boldog párkapcsolatban élnénk. Számomra ez akkor nagyon kiábrándító volt, próbáltam az érzéseket, amiket felé táplálok elnyomni. Akkoriban csak egyoldalú szeretet volt, inkább úgy fogalmaznék futottam és alázatam magamat. Ez nem csak az ő hiába volt, hanem az enyém is. Nem kellet volna, szakítás után egyből rá hajtanom, barátságba se kellet volna, belemennem kicsit lehettem volna, bátrabb is felé. Nem kerültem volna barátzonába... Egyszer volt, hogy a szomszéd srácra gondolt, mikkor szexeltünk, nálam is előfrudlt hogy egyszer más nőre gondoltam. Mind1 ez már a múlt... Röviden ennyi lenne...
2015. dec. 2. 23:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet azért veszekedünk ennyit, mert túl sokat vagyunk együtt. És már minden hülyeségen bele kötünk egymásba... Nagyon ragaszkodó típus, evvel nincs is baj... Igényli a találkozást, ahogy én is. De szerintem 5x egy héten az már túlzás. Főleg hogy 99%-ban inkább vele, vagyok mint a barátaimmal. Gondolom túl sokat, vagyunk egymás s*ggében és lehet, jót tenne mind kettőnknek egy baráti társaságban való ki kapcsolódás.
2015. dec. 2. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondom a véleményem barátkozni lehet abba nincs is semmi,az a legfontisabb,de azt nem értem nás is fut lány után es ezt ugy irod le mint ga ö hibázott vokna ,vagy nem találod csinosnak azért irod le,te szerintem nagyobb bunt követtél el,és mi az hogy a családod nem kedvel,semmi okuk nncs haragudni.Én nem követtem el ellenük semmit sem.És abba igazad van,hogy ha sokat találkozik valaki valakivel akkor jobban összevesznek.Még aprobságokon is.A másik,az hogy kessz jobb,a válaszomaz ,hogy ennél a nönél,kedvesebbet,lelkizösebbet nem találsz,és probál csinos lenni,
2015. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éz a lány rossz dolig lenne?
2015. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!