Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdődik a beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdődik a beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen saját tapasztalaitok vannak?
2020. jún. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom nincs. Viszont másoknál láttam ilyet. Pl.: A csaj 10 perc után már csörgetni kezdte ismerősömet, hogy kivel kavar a háta mögött, hogy 10 perce nem válaszolt a 3 szavas mondatára. Miközben csak velünk beszélt. Képes volt eljönni busszal csak azért, hogy meggyőződjön tényleg a konditeremben van és csak velünk, nincs e véletlen valami kivánatos ribizli a közelben. :D

A srác elmondása szerint ez mindennapos náluk.

2020. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: nagyon szép lehet az a csaj, hogy ezt elviseli.

Én olyanról tudok, akit eltiltott a párja a barátaitól. Nem találkozhatott velük, nem telefonálhatott szabadon.

Egy másik elérte az évek során, hogy egy egyébként nyitott nő, teljeseen introvertáltá váljon. Ugyanez volt. Nem engedte szabadon barátai közé, tiltotta az ismerkedést.

2020. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az volt, és egyébként jókat lehetett vele beszélgetni, normálisnak is tűnt. Ez az egy volt amit annyira nem értettem benne. Bár sokan hoppon hagyták. Lehet ezért volt. Viszont ezzel simán tönkre tudja tenni az egyébként akár életre szóló kapcsolatát is.
2020. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, ahol az illető úgy bizalmatlan, hogy a másik nem adott rá konkrét okot (sem jellemben, sem konkrét tettekben), onnantól kezdve maximum fokozatok vannak.

Nekem volt olyan exem, aki minden percemmel elszámoltatott, megtiltotta, hogy fiú haverjaimmal, barátaimmal, osztálytársaimmal beszélgessek, 15 percenként hívogatott, ha nem vettem fel akkor balhézott, hogy biztos megcsaltam, a barátnőimmel nem engedett el kávézni, mert hogy majd rám nyomul a pincér. Egyszer, amikor együtt voltunk hétvégén, felhívott egy ismeretlen srác, mert egy barátnőm megadta neki a számom - azért hívott, mert azon az egyetemen tanultam, ahová ő épp felvételizett és udvariasan megkért, hogy adnék-e neki pár tanácsot és mesélnék-e a szakról. Találkozni nem akart, semmi ilyesmi, csak telefonon szeretett volna pár konkrét dolgot megtudni.. Na abból akkora balhé volt, hogy tettlegességig fajult, konkrétan a falhoz csapott, mert hogy már ez is megcsalás volt számára. Akármekkora egy önsorsrontó, gyenge idióta voltam akkoriban, végül szakítottunk és lám, csak kiderült, hogy ő csalt meg, nem is egyszer :) De tanultam a leckéből, azóta féltékeny emberrel soha sem kezdenék és nem is kezdtem.

2020. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egyik egykori barátnőmmel is szinte ugyan ez történt. Erőszakos viselkedés nem tudom volt e. Viszont ezt leszámítva same story. Jha, és a csajszi visszament utána hozzá. Természetesen ismét megcsalta...
2020. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezte üzenetben egy nő, mit akarok a párjától, mert életemben kb. háromszor ránéztem meg köszöntem neki.
2020. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hugom 20 év után elkezdett egy nagyon régi haverjával irogatni, semmi több csak néha egymásra írtak. Egyszer csak törölve lett és nem értette, hogy mi történt. Kiderült a haver felesége annyira féltékeny volt a semmire (a hugom soha nem vonzódott a sráchoz sem fiatalon sem később), hogy letiltatta a hugomat, ezt utólag tudta meg, közös ismerőstől.
2020. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!