Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan küszöböljem ki a...

Hogyan küszöböljem ki a féltékenységet? Van egy 3 és egy 7 hónapos lányom. A 3 évesnél most kezdődik hogy hogy ez az enyém, nem adom viselkedés. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden családban van féltékenység,aki azt mondja nincs az hazudik!Ha a lányod alaptermészete ilyen,mármint nem szereti ha a dolgaihoz nyúkálnak,akkor csak finomítani tudod,megváltoztatni nem.Én a helyedben megbeszélném,vele,hogy amihez ragaszkodik azt nem kell odaadnia.De vannak játékok amihez nem kötődik úgy azt adja oda.Neki is meg kell hagyni a magánszféráját,és akkor megnyugszik,hogy nem KELL mindent odaadnia a kisebbnek.Talán így adakozóbb lesz.

Én így csináltam,szoktak osztozkodni,de van amiben makacsak,és nem engednek.Hát bizony akkor azt a másik gyermekemnek tiszteletben kell tartania.

De nem tudom egy 3 éves mennyire érti még meg,de előttetek van még sok év lehet próbálkozni,és sok sikert hozzá!

2010. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!