Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy tudom eldönteni, hogy ki kell igazán szexuális alkalmakra egy férfinek?

Figyelt kérdés

Itt 2 szemszögből írnak az oldalra. 1. azért kell a nő csak szexre, mert átlagos a kinézete, átlagos a személyisége

2. azért kell a nő szexre, mert külsőre vonzó és nagyon szexi.


Most mi az igazság??


2020. jún. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az első.
2020. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első igaz.

A második is, ha folytatod azzal, hogy a személyisége viszont rossz.

2020. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő, ha a pasi eleve csak szexet akart.
2020. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz a személyiségem. Akkor átlagos vagyok??😩
2020. jún. 15. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első kell szexre nekik. A másodikat kapcsolatra akarják az esetek többségében.
2020. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő szexre kell :) Akivel azon túl is kijönnek, kell másra. Viszont ha hamar megkapják a szexet, már ellustulnak. Ha meg későn, feladják. :D
2020. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizony, mindkettő szexre kell, elsőre. :)


Az átlagos is, akinél ott a lehetőség, de nincs benne az a plusz, és nyilvánvaló bakker hogy akire gerjednek szexuálisan, azzal is lefeküdnének... Ebbe mi a meglepő? :)


A kapcsolat meg tök külön dolog: ha jól is érzi magát a lánnyal, tudnak is beszélgetni, egyezik a humoruk, és alapból jól érzik magukat, nem csak úgy elvannak.. Majd akkor akarja azt a lányt a pasi, de ez magától jön. Ja és nem feltétlenül a top 10-s csaj lesz kapcsolatra a befutó, pont az előbbi miatt..


Kapcsolatra igenis a személyiség a mérvadóbb. -Már ha valóban komolyban gondolkozik a pasi, ha felszínes, vagy nem vesz valójában komolyan a csajt, ara meg nyilván a jobb csajjal fog menőzni... Ennyi.

2020. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a rossz személyiséggel van a gond, hanem azzal hogy nincs benne semmi különös. Nekem is van olyan nő ismerősöm akivel nem lehet viccelődni, beszélgetni, sose vidám vagy mosolygós. Olyan mint egy meggybefőtt a polcon, vele például nem lehet mit kezdeni attól függetlenül hogy jól néz ki.


Ezzel szembeb megismertem egy lányt aki állandóan fiús poénokat mondott, folyton nevetett, őt kb feleségnek is el tudnám képzelni mert jó vele lenni.

2020. jún. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!