Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy főiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy főiskolás lány nem tudja alkalmakra hogyan kell öltözni? A másik dologgal együtt szegénység miatt ilyen amilyen?

Figyelt kérdés

Szóval. Már ex de valahol nem értem a dolgot. Unokahugom ballagása, iskolába nem jött a volt barátnőm,mert neki állítólag dolga volt. Utána megjelent teljesen utcai viseletben,farmer póló vászoncipő. Azért ebédre mindenki a rokonságból teljesen kiöltözve jött. Gondoltam nekem kellett volna biztos mondani,de hát volt ő szakközepes volt ballagása.

Másik dolog,minden alkalommal mindent én fizettem. Bár sosem követelőzött,viszont egyszer valami minimális adag palacsintát kért,amit "nem bìrt megenni". Okés becsomagolta eltette,"nem bìrom megenni, dejó lesz anyukámnak vagy húgomnak"persze övé annak adja akinek akarja,de ìgy kimondani???

Sosem hìvott fel megukhoz....



2018. jún. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Van rá sansz, hogy nem jut neki ilyesmire. Ne hozd kellemetlen helyzetbe, ne fizettess vele, ha te hívod meg mondjuk palacsintázni. Aztán ha komolyabbra fordul, úgyis fogtok tudni erről is beszélni. Diplomázás itán meg úgyis lesz pénze, ha munkába áll.
2018. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Hol volt a ballagási ebéd? Ha étteremben akkor ki öltözhetett volna, ha otthon, akkor fölösleges.

Én is hazaviszem a kaját mindig ha nem bírom megenni, és ha a pasi fizet, de én csócsáltam meg, akkor nyilván nem fogom neki mondani, hogy vedd el te. Hazaviszem és nálunk is van, hogy anyu eszi meg...

Azt nem tudom, miért nem vitt haza.

2018. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Elég fura, hogy annyira nem ismerted a saját barátnődet, hogy még az anyagi helyzetével sem voltál tisztában. Amúgy ezek alapján igen, simán lehet, hogy nem telt neki puccos ruhára, meg palacsintázgatásra. Valószínű, hogy magukhoz is azért nem vitt el, mert olyan körülmények között élt, amit esetleg szégyellt. Az meg miért böki a csőröd, hogy hazavitte a maradék palacsintát a családjának? Elég kicsinyes vagy. Bár az még mindig nem világos, hogy ezekkel a dolgokkal hogy nem voltál tisztában, mert, gondolom, ha már ballagási ebédre vitted, ahol ott volt a családod, csak nem két hete voltatok együtt.
2018. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ennek se lesz hosszu jovoje,a gazdag fiu aki lenézi a szegényt lányt,hagyjuk is,engedd el,keress hozzád illot akinek van pénze a felszines dolgokra,és o is talál olyat aki szereti szegényen is,a pénz nem érték..
2018. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A palacsintával lehet, hogy csak "kedveskedni" akart otthon. Azért egy palacsinta nem egy olyan hú de extra dolog, amit ne engedhetne meg magának egy átlag alatti anyagi helyzetű család.
2018. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Van és én a szegénységre sem fognám. Nem egy gazdag gyerekként nőttem fel, de világéletemben feltudtam öltözni alkalomhoz illően. Édesanyám tisztességesen felöltöztetett a kapott és turkált ruhákból is. Kialakult rá az igényem és mindig is megtudtam jelenni helyeken. Tudom hol kell vásárolni, hogyan kell jól kihasználni a ruhatáram.

Aki minimálisan sem tudja megadni a módját öltözködés terén az a szememben igénytelen.

2018. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3as. Furcsa mert első randi télen kis szoknya magasszárú csìzma,volt rajta. Jobban ki volt öltözve mint a ballagáson.

Amúgy a lány beteges hazudozó volt,kitalált magának barátokat,előbb volt jogosìtványa utána ment tanfolyamra. Együtt lakott pesten egy pasival, petting közben meg azt se tudta mi van.

2018. jún. 12. 17:43
 8/10 A kérdező kommentje:
2es otthon de falun a megadják a módját. A vendégeknek illik felöltözni. Attól hogy a háziasszony és segìtői kicsit kényelmesebben vannak.
2018. jún. 12. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát, kérdező, te egy igazi kis tirpák vagy. De még mindig nem kaptam meg a választ a kérdésrmre, miszerint hogy lehet ennyire nem ismerni azt a személyt, akivel együtt vagyunk(plusz a családnak is bemutatjuk)?
2018. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felszínes pöts vagy szerintem. Miért ne vihetné el a palacsintát, dobják ki az étteremben? A ruha meg, ki tudja lehet épp nem tudott átöltözni mert sietett, gondolom nem véletlenül nem ét oda a suliba. Megmondtad volna neki hogy öltözzön ki, segítesz viszel váltóruhát aztán el van intézve. De a palacsinta ügy az mindent visz. Ennek nincs köze a szegénységhez, felszínességhez van köze.
2020. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!