Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok, ha ilyen ajánlatot kapnátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy programozó game designer ismerősötök azt mondaná, hogy az általa fejlesztett új erotikus játék főszereplőjét rólatok mintázná meg, mert annyira szexisek vagytok.

2020. jún. 16. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Nem, amennyiben bizonyító értékű.
2020. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan jót nevetnék, majd nemet mondanék. Jézusom, ebben semmi bók nincs. :D
2020. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem értem mi ezen a nagy cucc, lehet én nem értek csak hozzá, de gondolom a kutya nem tudná, hogy kiről van mintázva a karakter. Most hozzám hasonló testalkatú, hajú, szemszínű csaj millió van a világon, miből derülne ki, hogy az rólam van mintázva?
2020. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te azt sem tudod, mi a GDPR.
2020. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LolaNyuszi2 válasza:
Többet nem állnék szóba vele
2020. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!