Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami nem fér bele számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem fér bele számotokra egy kapcsolatba? Mi az, ami már bizalomvesztés és akár szakítóok is lenne?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl. chatelés szinte napi jelleggel, közben némi flört, fotócsere, magánjellegű dolgok megbeszélése, "lelkizés" stb. Fotók állandó lájkolgatása, kommentelése.

Állandó hízelgés, kedveskedés valakinek írasban vagy élőben. Hazugság vagy olyan titkos barátság, amiről te nem tudsz.

Mindezek természetesen egy ellenkező neművel.


ápr. 29. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egynek sincs helye egy kapcsolat mellett.
ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nem is járok olyanokkal akik a közösségiken élnek. Szoval nálam kiestek a lájkolós csetelgetős dolgok.


Nekem a bizalomvesztés szakítóok az, amikor először elhangzanak olyanok a másiktól, pl hogy örülhetsz hogy veled vagyok, vagy trágárkodik, lekv-z, vagy k.ssolj. szavak.

Itt már én rájövök arra, hogy a másik garantáltan nem szeret.

Ésszel szakitanék, de ilyenkor még a kapcsolatban maradok rendszerint, mert a szerelem/oxitocin+csalódás az agyamban nem tisztul ki egyből, hanem csak fokozatosan.(mikor úgy vagyok kapcsolatban hogy már tudom hogy semmi értelme, ő se a nagy ő, megszívtam.)

És kezdődik a seveled se nélküledezés, összes szakasza aztán végre vége, de akkor altalában már ugy, hogy a másik sír és haldoklik a szakítástól, nem én. Kapcsolatban én már végigmegyek a remények kérések kétségbeesés feladás sírás gyász szakaszokon, (amíg a másik taposott engem), szakításnál szokott ez fordulni nagyot. Mikor én már röhögve rázom le, és ő szenved. Azt nagyon tudom élni valahogy.

ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó...azert erdekes kapcsolataid lehetnek ha ilyen dolgok szokasosan történnek 😀
ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A pasik az érdekesek sokszor.

Amugy erről kérdésem is volt az egyik szakításom után, mert olyan határtalanul boldog voltam hogy megszabadultam, és szabadság boldogság van, hogy már kezdtem félni meddig leszek boldog.


Mivel a szakitás utáni gyász érzés is elmúlik, nyilván a szakítás utáni boldogság is elfog akkor.

ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha a felsoroltak bármelyikét megteszi, akkor azt részben "megcsalásnak" érzitek, vagy tiszteletlenségnek, vagy csak egyszerűen csalódás a másik félben? Vagy úgy érzitek, ha ezeket képes megtenni, már nem szeret?
ápr. 29. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es írta. Egyiknek sincs helye egy kapcsolatban. Bármelyik történik meg - egyetlen is a felsoroltak közül, nemhogy az összes(!) - kuka az illető.
ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül amit leírtál semmi sem fér bele. Meg igazából nagyon sok ilyen van. Pl ha úgy érzem nem tisztel, nem veszi figyelembe az én igényeimet, manipulatív, gaslightolni próbál, piszkál, kibeszél olyanokat is másoknak amit nem kellene, megszégyenít mások előtt. Hirtelen ennyi jut eszembe.
ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 tulképp nem is kell felcimkézni ezeket a cselekedeteket. Nem mindegy minek nevezzük? Eccerűen ki kell rúgni ezt a sz.rládát 🤷
ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"vagy olyan titkos barátság, amiről te nem tudsz" ez mit takar?
ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Ez hogy lenne csalódás? Nyilvan az ilyenek már kapcsolat előtt is ilyenek. Nálad nem esnek ki a szűrőn ennyi csak. Később meg nem is benne hanem magadban csalódsz szerintem hogy ilyen mellett tettél le voksot vakon.


Én pl most társkeren vagyok. Az összes pasi akivel ismerkedem nálam már onnan indul hogy ö egy neten nőzős pali. Aki akár bármikor az első szende vitánál már vissza is fog regizni.

Ezekkel a palikkal már alapbol úgy kezdődik bármilyen ismerkedésem is, hogy nekem nyitva van a szemem..

ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!