Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Azt mondja, hogy nagyon szeret, de fogadjam el, hogy neki ez a fétise.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretjük egymást, a kívülállók irigylik a kapcsolatunkat, bajban mindig számíthatunk egymásra, de sokszor elborul az agya otthon, és püfölni kezdi a hasamat, igen nagy erővel (és a köldökömet is imádja nyomogatni erővel). Csak úgy a semmiből, minden ok nélkül, volt, hogy álmomból keltett fel. Azt mondja, bocsássak meg neki, meg sokszor elszégyelli magát, de értsem meg, neki fétise van a nagy, puha hasamra (túlsúlyos vagyok). A vékonyság neki nem tetszik, örül neki, ha hízok, mániája alapból a kövér férfiak hasa, a vékonyakét leszólja, hogy ronda.

2020. jún. 16. 15:11
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
34%

Hát, ha neked ez nem gyerebe, nem kell hogy elfogadd, szakíthatsz.

De szerintem aranyos a barátnőd :D Engem megmosolyogtatott :D

2020. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A természete amúgy az, meg kövérként jólesik, hogy elfogad, csak tényleg nagyon erősen csinálja ezeket a dolgokat.
2020. jún. 16. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég beteg dolog. Lehet szeretgetni a másik testét, de ő szándékosan fájdalmat okoz. Én ennek megálljt parancsolnék.
2020. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

Mondd meg neki, ne nyomkodjon erősen.

Borderline esetleg, nincs?

2020. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs, csak elég szorongásos.
2020. jún. 16. 15:19
 6/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
Háááát, azért, az a része, nem egészséges, hogy konkrétan fájdalmat is okoz vele. Aranyos ez a pocakos dolog, de na...a fájdalom része már nem ép.
2020. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért ezt ne hagyd, mert hosszú távon belsőszervi bajod is lehet...
2020. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Tisztázd vele, hogy nem tolerálod. Vagy visszavesz az erejéből, vagy akkor te is hasonló dolgokat kezdesz el.


Azért ha egy nő tette volna fel kérdésnek, hogy a pasija élvezi, ha erőszakosan csapkodja a hátát, már mindenki ki lenne akadva és vérengze javasolná a szakítást.


Kérdező, tudom, hogy nem tűnik komolynak, de a barátnőd a te fájdalmad élvezi, és ha te ezt nem tolerálod, nagyon is állj a sarkadra.

2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmit mondott már, hogy fordítva nem okés, mert én vagyok az erősebb, meg voltak / vannak olyan emberek a környezetében, akik azt vallják, hogy bármit is tesz egy nő, mivel ő gyengébb, ezért mindig a férfi fogja magát vissza, stb.
2020. jún. 16. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
8-as vagyok, én nőként gondolom úgy, hogy ha valaki erőszakos, az vissza is megérdemli. Mindegy, hogy milyen nemű.
2020. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!