Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Azt mondja, hogy nagyon szeret, de fogadjam el, hogy neki ez a fétise.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretjük egymást, a kívülállók irigylik a kapcsolatunkat, bajban mindig számíthatunk egymásra, de sokszor elborul az agya otthon, és püfölni kezdi a hasamat, igen nagy erővel (és a köldökömet is imádja nyomogatni erővel). Csak úgy a semmiből, minden ok nélkül, volt, hogy álmomból keltett fel. Azt mondja, bocsássak meg neki, meg sokszor elszégyelli magát, de értsem meg, neki fétise van a nagy, puha hasamra (túlsúlyos vagyok). A vékonyság neki nem tetszik, örül neki, ha hízok, mániája alapból a kövér férfiak hasa, a vékonyakét leszólja, hogy ronda.

2020. jún. 16. 15:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem fétis, de hát mindenkinek van bolondsága.

Egy jó kiadós vacsi után izgalmas lehet erre ébredni, szerintem ott valami nem stimmel nála, szerintem gáz.

2020. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!