Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem fogadja...

Mit csináljak ha nem fogadja el a családom a baratnőmet?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy cigány lánnyal már egy ideje. A családom csak annyit tud hogy ismerkedünk és ígyis iszonyatosan tiltanak tole.
2019. szept. 20. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Cigány. Oké. Ez egy dolog. De bizonyára van oka annak, hogy vele vagy. Ezeket kéne a családodnak elmondanod.
2019. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha szereted tarts ki mellette,idővel megenyhülnek.
2019. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Zsombi55 ***** válasza:
68%

A cigányság mai hírnevét tekintve Magyarország több területén, nem csoda. Nem ismerik őt, a családját és az ő ismereti köreiket és nagyon tartanak a legrosszabbtól.


Azon kívül, hogy megpróbálod bemutatni, hogy ismerkedjenek, beszélgessenek nem sokat tehetsz. Figyelmen kívül hagyod amit mondanak, ennyi.

2019. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 qkker1 ***** válasza:
53%
Hagyd ott a rányit, előbb-utóbb mindegyikből kijön a cigány vére, de a családja sem fogja jöszemmel nézni, hogy te nem vagy közéjük való.
2019. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez ilyen. Nálunk sem fogadnának el cigány lányt vagy csávót, én sem fogadnám el, ha a lányom/fiam hazahozna egyet, és én magam sem jönnék össze cigánnyal, akármennyire is más lenne, mint a többi.

Túl sok a rossz tapasztalat, még a rendesebbeken is kijön a vér előbb-utóbb, a családjukon meg főleg. Voltam én is nagyon rendes, nagyon kedves embereknél igazi falusi cigány esküvőn, hát bocsánat, de én abba a kultúrába nem szeretnék bekerülni.

Persze sajnálom azokat, akik tényleg igyekeznek beilleszkedni, dolgoznak, tisztálkodnak, normálisan beszélnek, stb, nekik azt tudom javasolni, hogy változtassanak nevet, tagadják le a származásukat, és mondjuk mondják azt, hogy valami mediterrán országból jöttek. Akkor talán van esélyük, és jobb is, ha elkülönítik magukat a hagyományos fajtától...

2019. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó!

Az lenne az utolsó dolog az életemben, hogy letagadjam, cigány vagyok! Büszke vagyok rá, hogy cigányként diplomát szereztem, iskola mellett végig dolgoztam, saját kezem által jogosítványt, autót szereztem, az egyetem elvégzése után egy nagyszerű állást! Büszkén vállalom fel, hogy cigány származású vagyok, ugyanakkor magyarnak vallom magam, hisz az vagyok.

2019. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor hívd el, mutasd be. Adj esélyt hogy meglássák benne a jót. Egyáltalán honnan tudták meg h cigány?
2019. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

6-osnak köze nincs a magyarsághoz,tévúton jár.

Én azt mondom csináld,tapasztalatnak jó lesz neked,mit kerülj el a későbbiekben.

2019. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Ne törődj a hozzászólókkal!

A családoddal sem. (ebben a kérdésben).

Ha szereted akkor nekik el kell fogadniuk.

Mi az, hogy jajj utálom mert cigány??

Leszögezem, totál fehér vagyok...

Ahol én élek, az utcán fele roma. Ugyanúgy van köztük tré család, mint nagyon rendes tiszta. De ez megtalálható az úgymond magyar családoknál is.

2019. szept. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Utcánk
2019. szept. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!