Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mindenképpen akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mindenképpen akar gyereket? Ezzel kéne "megfogjam"?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szerencsés vagyok, amiért a párom elkényeztet, a tenyerén hordoz... Ez tényleg így van, ha csak említésként mondok valamit, vagy megjegyzem, hogy tetszik ez a táska, vagy az a cipő, valószínűleg 1-2 héten belül (szállítási időtől függően :) ) az enyém lesz. Nem csak anyagi biztonságot jelent, hanem mindig mellettem van. Ha kitalálok valami őrültséget, akkor is. Vizsgaidőszakban, amikor tiszta stressz és sárkány vagyok a legkisebb apróság miatt, akkor is. Törődik és foglalkozik velem.

Viszont én még csak 21 vagyok, 8-10 évig nem nagyon lesz nálam aktuális a gyerektéma és utána is csak egy gyereket szeretnék. A párom pedig 37... Beszéltünk már arról, hogy ki mikor szeretne családot és ő azt mondja, hogy sosem gondolkozott azon, hogy akkor X éven belül ő apa akarna lenni, mert mindig eseménydús élete volt és folyton voltak olyan céljai, amiért aktívan tennie kellett. Vagy ha éppen nyugi volt, akkor utazott, élvezte az életet. Most sem érzi, hogy megveszne egy kisbabáért. De közben látom, hogy mások (barátok) gyerekeivel milyen, hogy utána mennyit beszél róluk... Már többen mondták, hogy tegyem össze a kezem, hogy őt megtaláltam és minél hamarabb tegyek róla, hogy velem is maradjon, meg hogy egy közel 40 éves férfi nem fog tizenéveket várni, hogy én eldöntsem, akarok-e gyereket. Közben meg azt érzem, hogy engem jobban szeret, minthogy (teszem azt) 2 év múlva bejelentse, hogy vagy gyerekünk lesz egy éven belül, vagy elhagy...


De ha erről beszélünk, nem mond konkrétumot, hogy ő mondjuk 5 év múlva szeretne gyereket, csak hogy "majd biztosan lesz", meg hogy "majd látjuk, hogy alakul".


2020. jún. 16. 23:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

"Beszéltünk már arról, hogy ki mikor szeretne családot és ő azt mondja, hogy sosem gondolkozott azon, hogy akkor X éven belül ő apa akarna lenni"


Vs.


"Már többen mondták, hogy..."


Itt a probléma egyedül az, hogy a "már többek" szavára többet adsz, mint a párodéra. Ha azt mondja, így is úgy is szeret, miért nem hiszed el neki?

2020. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát megfogni semmiképp se ezzel akard... Ha becsúszik akkor persze, szeressétek és neveljétek meg minden, de ha ő nem most szeretne, meg te se, akkor nem értem nagyon, miért kéne ezen most tudatosan agyalni, hiszen tökre egyetértetek
2020. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy férfi 40 felé közeledve még mindig csak azt mondogatja, hogy lehet, meg egyszer majd, az nem vágyik gyerekre, családosdira. Nem hiába kezdett épp csak érettségiző lánnyal, nem egy felnőtt nővel. Neki a szórakozás, kötetlenség kell.
2020. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz gyerekkel senkit sem megfogni! A párodat, meg biztos nem, ugyanis a leírtak szerint egyáltalán nem érdekli a gyerekvállalás. Abból, hogy szereti a gyerekeket, nem érdemes következtetést levonni, amit leírtál, abból az következik, hogy otthonra nem kellene neki, annál fontosabb a szabadsága.
2020. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
5 perc a gyakorikérdéseken és tök normálisnak érzem magam.
2020. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs probléma, akkor csinálsz magadnak egyet? Teljes az egyetértés nálatok a témában. Akkor neked miért számít bárki más véleménye?
2020. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
És az még nem jutott eszedbe mire te gyereket szeretnél mert egyszer fogsz akarni. Ő mar majdnem 50 lessz 🙄. Különben meg ő egyáltalán nem szeretne gyereket. Te majd fogsz találni egy fiatalabb pasit,családod lessz ő ismét fiatal lánnyal fog kezdeni. Sőt 40 felett nemigen lessz neki huszonéves barátnője, majd egy gyerekes anyaval jön össze akinek már nagyobbak a gyerkőcök. Ismerek ijet....
2020. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni megfogni egy gyerekkel a fickódat mert ha menni akar menni fog

Közösen meg kell állapodnotok ebben az ügyben

De ha magadnak akarsz tőle egy gyereket akkor csináld a dolgot csak azt kalkuláld bele, hogy apa nélkül felnőni a gyereknek nehéz lesz, meg neked is nehéz lesz egyedül felnevelni

2020. jún. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
A tenyerén hordoz, megad neked mindent. Mindent? Táskát meg cipőt meg utazást? Nem aranyom, az nem minden. Az az igazság, hogy tőled sosem fog akarni gyereket, egy vicc az egész kapcsolatotok. Ha nem lennél fiatal, /nem lenne köztetek szex, rád se bagózna. Ha öregszel, talál majd egy fiatalabbat, és tőle sem akar majd gyereket. Ez a pasi NEM akar családot, csak egy fiatal pipit, akivel szórakozhat. Ha nem akarsz fiatal éveidből kiöregedve gyerek nélkül meghalni, keress egy normális férfit.
2020. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A táska, cipő, egyeben példák voltak. PÉLDÁK! Írhattam volna a kocsimat, vagy azt, hogy beszélgettünk arról, hogy kertes házba költöznénk, de mondtam, hogy akkor úgy szeretném, hogy nekem is legyen benne tulajdonrészem, legalább valamennyi. Viszont nyilván nem tudok csak úgy akasztani sehonnan 80-90 milliót, hogy fele-fele arányban legyünk majd tulajdonosok, ezt tudja ő is. De mondta, hogy ő nem akar tőlem semennyi pénzt elfogadni, nem akarja, hogy a közös otthonunk miatt akár én, akár a szüleim eladósítsák magukat és neki az eszébe sem jutott az, hogy én még mindig úgy kezelem a pénzt, hogy van az ő pénze, és külön az enyém... Szóval tényleg nagy az összhang közöttünk, nem csak valaki vagyok, akivel éppen kefélhet.
2020. jún. 17. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!