Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mindenképpen akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mindenképpen akar gyereket? Ezzel kéne "megfogjam"?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szerencsés vagyok, amiért a párom elkényeztet, a tenyerén hordoz... Ez tényleg így van, ha csak említésként mondok valamit, vagy megjegyzem, hogy tetszik ez a táska, vagy az a cipő, valószínűleg 1-2 héten belül (szállítási időtől függően :) ) az enyém lesz. Nem csak anyagi biztonságot jelent, hanem mindig mellettem van. Ha kitalálok valami őrültséget, akkor is. Vizsgaidőszakban, amikor tiszta stressz és sárkány vagyok a legkisebb apróság miatt, akkor is. Törődik és foglalkozik velem.

Viszont én még csak 21 vagyok, 8-10 évig nem nagyon lesz nálam aktuális a gyerektéma és utána is csak egy gyereket szeretnék. A párom pedig 37... Beszéltünk már arról, hogy ki mikor szeretne családot és ő azt mondja, hogy sosem gondolkozott azon, hogy akkor X éven belül ő apa akarna lenni, mert mindig eseménydús élete volt és folyton voltak olyan céljai, amiért aktívan tennie kellett. Vagy ha éppen nyugi volt, akkor utazott, élvezte az életet. Most sem érzi, hogy megveszne egy kisbabáért. De közben látom, hogy mások (barátok) gyerekeivel milyen, hogy utána mennyit beszél róluk... Már többen mondták, hogy tegyem össze a kezem, hogy őt megtaláltam és minél hamarabb tegyek róla, hogy velem is maradjon, meg hogy egy közel 40 éves férfi nem fog tizenéveket várni, hogy én eldöntsem, akarok-e gyereket. Közben meg azt érzem, hogy engem jobban szeret, minthogy (teszem azt) 2 év múlva bejelentse, hogy vagy gyerekünk lesz egy éven belül, vagy elhagy...


De ha erről beszélünk, nem mond konkrétumot, hogy ő mondjuk 5 év múlva szeretne gyereket, csak hogy "majd biztosan lesz", meg hogy "majd látjuk, hogy alakul".


2020. jún. 16. 23:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Még most is csak tárgyakról és vagyonról beszélsz. Fiatal vagy még, majd felnősz és megtudod mi az igazi érték az életben.
2020. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Vagy inkább kiforgatjátok a szavaimat. Törődik, foglalkozik velem. Rengeteget dolgozik, mégis ha kitalálom, hogy menjünk el egy hosszúhétvégére valahová, azonnal átszervezi a megbeszéléseket, tárgyalásokat (már amennyire tudja). Nyilván ezeket a teljesség igénye nélkül írom, mert nem tudnék mindent leírni, amit a kapcsolatunk alatt tett értem, miattam.
2020. jún. 17. 10:26
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Az angoloknál van erre egy kifejezés. Sugar Daddy
2020. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok, és mióta éltek együtt?
2020. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

A sugar daddy és a komoly párkapcsolat között van egy kisebb különbség. :)


3 éve vagyunk együtt, és lényegében azóta együtt is élünk. A családom, barátaim teljesen elfogadták, ő az életem része, hozzám tartozik.

2020. jún. 17. 10:50
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
Akik sugar daddy-vel élnek együtt pontosan ugyanilyen komolynak látják a kapcsolatot, mint te. És komoly is, ha úgy vesszük, egy komoly üzleti kapcsolat. A nő anyagi juttatásokat kap, a férfi pedig egy trófeabarátnőt/feleséget és szexet. De egy ilyen kapcsolatba nem kell gyerek.
2020. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nem igazán látsz bele az életünkbe, mindennapjainkba. Nem üzleti kapcsolatról van szó, szeretjük egymást és együtt képzeljük el a jövőt. De ezt nem fogom idegeneknek bizonygatni, akik nem ismernek.
2020. jún. 17. 11:14
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Téged megvasarolt a pénzével!
2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Persze, főleg hogy az elején azt sem tudtam, hogy mit dolgozik, mennyi pénze van és milyen befektetései. :D De hogyne, így történt!
2020. jún. 17. 11:45
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem akar minden férfi gyereket. Például az én férjem sem, pedig jóval idősebb, mint a párod. Szerencsére, mert különben nem engem vett volna el, lévén, hogy én sem akarok. A barátaink, szomszédok, de még idegenek gyerekeivel is szuperül kijön, a kicsik imádják. Egyszer egy vadidegen, kétségbeesett nő az orvosi váróban ránk bízta a kisbabáját, akit addig a kezéből se tudott letenni, mert konstans üvöltött mindenkinél, a segítségül hívott rokonnál is. De a férjemre teljesen rácsavarodott az első pillanatban, boldogan tapsikolt meg kacagott neki, míg az anyja odabent volt. Számtalan ilyen példa van, random idegen gyerekek folyton kiszúrják őt, pedig sose bájolog velük, nem próbál kontaktolni. Mi is szoktunk beszélni a barátaink gyerekeiről, mert nagyon szeretjük őket, de nem akarunk sajátot. A leírásod és a párod életkora alapján szerintem ő sem akar, sem most, sem később. Nyilván nem tudom megítélni a kapcsolatotok komolyságát, de pusztán a számok és a gyerektémához való hozzáállása alapján felmerül bennem, hogy nem véletlenül választott ennyivel fiatalabb párt magának. Ha neked más terveid vannak a gyerekvállalással kapcsolatban, vagyis te szeretnél gyereket, akkor érdemes átgondolnod a kapcsolat jövőjét. Mindentől függetlenül a lehető legrosszabb ötletnek tartom a gyereket manipulatívan használni bármilyen párkapcsolati kérdésben. Biztos a kapcsolat kudarca, bármi is volt a cél. Az ő esetében szerintem egy gyerek instant szakításhoz vezetne. Még egy megjegyzés: a párkapcsolat kettőtökre tartozik, nem éri meg ismerősökkel kitárgyalni és bárki véleményére alapozni döntéseket.
2020. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!