Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mindenképpen akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mindenképpen akar gyereket? Ezzel kéne "megfogjam"?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szerencsés vagyok, amiért a párom elkényeztet, a tenyerén hordoz... Ez tényleg így van, ha csak említésként mondok valamit, vagy megjegyzem, hogy tetszik ez a táska, vagy az a cipő, valószínűleg 1-2 héten belül (szállítási időtől függően :) ) az enyém lesz. Nem csak anyagi biztonságot jelent, hanem mindig mellettem van. Ha kitalálok valami őrültséget, akkor is. Vizsgaidőszakban, amikor tiszta stressz és sárkány vagyok a legkisebb apróság miatt, akkor is. Törődik és foglalkozik velem.

Viszont én még csak 21 vagyok, 8-10 évig nem nagyon lesz nálam aktuális a gyerektéma és utána is csak egy gyereket szeretnék. A párom pedig 37... Beszéltünk már arról, hogy ki mikor szeretne családot és ő azt mondja, hogy sosem gondolkozott azon, hogy akkor X éven belül ő apa akarna lenni, mert mindig eseménydús élete volt és folyton voltak olyan céljai, amiért aktívan tennie kellett. Vagy ha éppen nyugi volt, akkor utazott, élvezte az életet. Most sem érzi, hogy megveszne egy kisbabáért. De közben látom, hogy mások (barátok) gyerekeivel milyen, hogy utána mennyit beszél róluk... Már többen mondták, hogy tegyem össze a kezem, hogy őt megtaláltam és minél hamarabb tegyek róla, hogy velem is maradjon, meg hogy egy közel 40 éves férfi nem fog tizenéveket várni, hogy én eldöntsem, akarok-e gyereket. Közben meg azt érzem, hogy engem jobban szeret, minthogy (teszem azt) 2 év múlva bejelentse, hogy vagy gyerekünk lesz egy éven belül, vagy elhagy...


De ha erről beszélünk, nem mond konkrétumot, hogy ő mondjuk 5 év múlva szeretne gyereket, csak hogy "majd biztosan lesz", meg hogy "majd látjuk, hogy alakul".


2020. jún. 16. 23:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
Te tipikusan az a fajta nő vagy, aki szex után kicsempészi a használt kotont a fürdőbe, aztán gyertyaállásban próbálja magábatöltögetni az anyagot. :D
2020. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog gyereket vállalni.


Azért választott téged, és nem pl egy 30 éves nőt, mert tudta, hogy te MÉG nem fogod a fülét rágni a gyerek témával.

2020. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem veszed észre, hogy nem akar gyereket? Amiket mond, abból egyértelmű, persze lehet, hogy te huszonévesen még belemagyarázol pozitív dolgokat, de ha egy kicsit kilátnál a rózsaszín ködből, akkor látnád, hogy ezek mind azt jelentik, hogy hallani sem akar róla.

És egyébként, ha annyira nagyon szeret és annyira hű, de komoly ez a kapcsolat, akkor miért is akarod egy gyerekkel "megfogni"? Igazából te is tudod, hogy mennyire pengeélen táncol ez a kapcsolat, és mint utolsó kapaszkodó, beveted a gyerektémát.

2020. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!