Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Mémes Tomi közszereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mémes Tomi közszereplő milyen személyiség lehet? Facebookon jó mémeket csinál. A páromnak hasonló a humora, és néha nem tudom eldönteni hogy komolyan rosszakat gondol magáról, vagy full minden ilyet csak viccből mond.

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én tökre bírom a képeit. Sztem jó arc lehet. De ezt csak a munkássága alapján gondolom. Én is úgy érzem h nincs rendben az önértékelés, de legalább tud rajta nevetni. Ha képes belőle viccet csinálni, akkor nagy gond már nem lehet.
2020. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia Tomi!


Nem pörög az oldal, hogy itt reklámozod magad?

2020. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ki a tököm az a mémes tomi?
2020. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es :D

Tudom sokan itt reklámozzák magukat, de nem, én teljesen női kérdező vagyok, nem érződik a szövegemből? :) Írjak még valami naivat és nőieset? :)

2020. jún. 17. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Női kérdező, na persze. Ilyent nő nem ir. Amúgy fogalmam sincs ki ez Tomi és nem is érdekel.
2020. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Vettem a fáradtságot és megnéztem..ennél azért viccesebbre számitottam
2020. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valaki linkelje be, mondjuk a kerdezo, ha mar reklamozni probal, legalabb csinalja normalisan, mert en biztos nem fogok magamtol rakeresni, annyira nem erdekel a dolog... Rengeteg marketing anyag van ingyen a neten, lenne meg mit tanulni.
2020. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
#7 na majd figyelj, mindjárt jön a fikázás, hogy ha az sem tudod hogy ki az, akkor minek írtál ide, nem neked szól a kérdés. :D merthogy mindenkinek alapesetben ismernie kellene minden ismeretlen senkit. (Akár senki a mémes tomi, akár nem ;)
2020. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És képes hozzátenni hogy "közszereplő", hogy még te érezd rosszul magad. Kérdező, akár nő vagy, akár férfi, ez egy ócska troll kérdés, ráadásul ha nem az, akkor sincs semmi értelme. Mégis honnan a phaszomb9l tudhatná bárki is hogy milyen lehet a mémes tomi személyisége? (Ezt a nő/férfi dolgot azért tettem hozzá, mert valahogy a férfiakból jobban kinézem a trollkodást. Bár ahogyan próbálod igazolni hogy nő vagy, az alapján elég gyanús hogy pont nem vagy nő) a másik pedig, miért ne állhatna a mémes tomi mögött egy nő?
2020. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Közszereplő, persze. Már minden mucsajröcsögei bokor lakó közszereplőnek hiszi magát.
2020. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!