Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy ismerkedünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy ismerkedünk de tiktokkon nőket közöl újra és napi szinten követ be újakat?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. De azert megkerdezem, hatha csak en vagyok tul regimodi.
ápr. 26. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Normalis
Nem vesz engem komolyan
13 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Es úgy csinalja ezt, hogy követjük egymást
ápr. 26. 18:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a nem normalis, hogy tiktokon ismerkedtek.
ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kb ennyire megbízható egy csalógép...
ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tiktokon ismrkedunk es nem onnan ismerjuk egymast csak mivel ismerjuk mar egymast, miert ne kovetnenk egymast be?
ápr. 26. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ismerkedtek akkor valamilyen szinten “normális” hisz közöd nincs hozzá. Viszont én is annak a híve vagyok hogy egyszerre csak egy emberrel ismerkedem.

Nekem is volt olyan randi partnerem nem is egy akinél minden egyes nap láttam, hogy kikkel lett ismerős, lájkolgatta az agyon sminkelt, mellet kidobos csücsörítős lányokat, volt akihez még írogatott is kommenteket….sőt 2 faszim is volt, mert én ostoba még ezek után is adtam esélyt nekik(kemény önbizalomhiányom van) összejöttünk és mindegyik ugyanúgy folytatta, meg persze tinder is le volt töltve..🤣

Az ilyet szerintem jobb elengedni

ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Istenem, az ilyen recskamatyik annyira szánalmasak..

ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akik ezt csinaljak, hogy kapcsolat mellett tinder meg mas noket kovetgetes azok a legundoritobbak. Hanyingerem lett
ápr. 26. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen….:/// de szerencsére vannak normális férfiak is.
ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gáz bizony. Viszont a férfiak másképpen állnak ehhez a dologhoz. Megszokása is lehet amiről nehéz leállni. Beszélj vele! Mond el zavar, de ne számíts arra, hogy hosszú lesz így a kapcsolatod. Magától kéne megtennie. Akkor amikor érzi. Addig vagy hányingered lesz vagy kilépsz mert birtokolni akarod és megvakítanád, hogy ne lásson.

Gondolkozz mielőtt lépsz!

ápr. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!