Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel a nárcisztikus ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel a nárcisztikus ex követne?

Figyelt kérdés
Azt gyanítom, hogy az exem nárcisztikus, sokat olvastam erről, jó pár jel utal is rá. Hiába szakítottam, hiába tiltottam, más nevekről akkor is rám ír. Nézi az adatlapomat.Nem egyszer előfordult, hogy a házunk előtt ment el, láttam a kocsiját. Persze nem mindennap láttam, de nem ülök egész nap az ablak előtt. Korábban mikor jártunk, azt mondta hogy neki nincs dolga ott ahol lakok, így a járás előtt sose járt itt elmondása szerint. Pedig neki már rég van egy másik barátnője.
2020. jún. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. állítsd be, hogy csak ismerősök olvashassák az adatlapod

2. ismeretleneket ne vegyél fel ismerőseid közé

2020. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Bár amennyi kérdést kiirsz a témában, erősen javasolnám szakorvos felkeresését. Valami nem stimmel veled.

2020. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem a témában.
2020. jún. 17. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek hagyod, hogy nézegessen a cuccai? Rakd privátra a profiljaid. Ismeretlenek ne engedd ismerősnek. Azért ne lamentálj olyanon, ami ellen két kikkel te is tehetsz.

Ha meg a ház előtt sertepertél, akkor gyűjts fényképes vagy videófelvételes bizonyítékot, egyszer figyelmeztet, hogy rendőrhöz mész, majd ha akkor sem hagyja abba, akkor a bizonyítékokkal tegyél feljelentést.

2020. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!