Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nárcisztikus férfi a párja mellett más nőknek is irogat esetleg randizgat velük titokban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, a nárcisztikusak arról híresek, hogy az embereket eszközként használják, és nincs empátiájuk, csak a saját szükségleteik kitöltése érdekli őket. Éppen ezért a nárcisztikusok sokkal nagyobb eséllyel is csalnak meg valakit.
2020. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tekintve hogy milyen egy nárcisztikus ember: szerintem elég gyakori. Ahonnan épp önigazolást nyer, vagy kap valamit oda megy.
2020. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknél alap.


Minden nő azért van, hogy őt istenitse.

Aki nem, az nem nő.


Náluk az nem is megcsalás, hanem saját magáért teszi.

Az más....

2020. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát hogy védjem őket, azért én ismerek olyat, aki bár írogatott, nem is akármiket, és elég keményen vívódik magával, lefeküdni sosem volt hajlandó velem. Mondjuk ez jellemző rájuk, hogy felhergelik a nő szexuális vágyát és aztán ott hagyják parlagon, ezt nem egyszer csinálta meg velem, hogy lerohant, behülyített, aztán utolsó pillanatban meggondolta magát. Gondolom ilyenkor egónövelésre használják a nőt, hogy megfektethetné, ha akarná, ennél több nem is kell belőle. Mondjuk nem én lettem volna az első, akivel megcsalja a párját, de vagy megváltozott ezen a téren vagy én nem feleltem meg neki erre a célra, de nem, nem akart hűtlenségbe belemenni, annak ellenére, hogy nagyon küzdött magával.
2020. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nárcisztikus pasim, rengetegszer lebukott, hogy más nőkkel ismerkedik és mindenféle társkeresőn fent van. Szóval gyakori.


Ki is vágtam..

2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!