Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha egy nő teherbe esne tőletek ilyen körülmények mellett?

Figyelt kérdés

•12 év korkülönbség (nő 27, férfi 39)

•Mindketten függetlenek vagytok

•Barátság extrákkal kapcsolat: nem laktok együtt, nem a párotok, de több mint szexpartner, vannak közös programok

•Kölcsönös szeretet, tisztelet megvan, szerelem nem kimondottan; jól érzitek magatokat együtt, de a korkülönbség és életviteletek miatt nem gondoltatok többre, komolyabbra

•Mindkettőtök rendezett anyagi hátterű, saját ház/lakás, autó van


Ha egyszercsak derült égből villámcsapásként, óvszerrel való védekezés mellett kiderülne, hogy terhes a nő, mit szólnátok? Akarnátok, hogy vetesse el? Vagy komolyra fordítanátok a kapcsolatotokat és megtartanátok a babát? Bármilyen vélemény, lehetőség, élethelyzet, megtörtént eset is érdekel, ne tartsátok magatokban.


A kategória választásom talán nem a legjobb, nézzétek el.

Csatoltam szavazást is, de ha kifejtitek a véleményeteket, annak nagyon örülni fogok.


2020. jún. 19. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Akarnám, hogy vetesse el a babát és továbbra is összejárnék vele.
Akarnám, hogy vetesse el a babát és megszakítanám vele a kapcsolatot.
Felőlem megtarthatja a babát ha szeretné, de én akkor kilépnék az életükből.
Akarnám, hogy tartsa meg a babát és összeköltöznénk, együtt felnevelnénk.
Egyéb, kommentben kifejtem.
48 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
40%
Szó nélkül lelépnének ha az érzelmi zsarolás, hogy vetesse el a babát, nem jött be.
2020. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
62%

Óvszer mellett 20+ év alatt senki sem lett terhes mellettem. Úgyhogy, lehet bizonyítani, hogy enyém-e a gyerek. Ha valami csoda folytán így van, akkor sem fogunk családosdit játszani olyannal, akivel csak összejártunk. (Nem érdekelnek a kölcsönös tisztelet és szeretet maszlagok, mi csak dugtunk.)

Eldöntheti, hogy mit csinál a gyerekkel, ha megtartja, akkor is csak fizetek. És ezzel a többi dolognak is vége köztünk.

2020. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
60%
" Akarnám hogy vetesse el a babát és megszakitanam vele a kapcsolatot". Legalább lenne mellette és ez egy nőnek trauma ilyenkor fontos ott legyenek mellette. Nem az hogy szó se beszéd nélkül lelép. Ez undorító.
2020. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
72%

Egyet értek a 3-sal.


De, szerintem üljetek le és beszéljétek, hogy ki mit gondol és mit szeretne. Ez a legfontosabb.

De, ha nem akarja elvetetni a babát, akkor először csináltassatok egy apasági tesztet.

De, semmiképpen se hagyd faképnél őket, mert ez a legalpáribb dolog a világon.

Esetleg, ha tiéd a gyerek, akkor fizesd a gyerek tartás és még attól függetlenül, hogy külön éltek és nem gondoljátok komolyan a kapcsolatotokat, ugyan úgy segíthetsz a gyerek nevelésben. Ugyan úgy élhettek külön életet,csak segítesz a gyerek nevelésben.

2020. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelmű hogy megtartani és felnevelni. Az abortusz mint opció fel sem szabadna hogy meruljon ugyanis az gyilkosság és aki benne van az is gyilkos! (Leendő szülők és az orvos is).
2020. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
78%
#5 Az abortusz gyilkosság, de a szexkapcsolatba besikerült, nemkívánt kölök az már belefér az értékrendedbe? :D
2020. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok, nem a férfi. A baba mindenképpen tőle van, senki mással nem szexelek egyáltalán. Soha nem volt olyan, hogy ne használtunk volna gumit... Már harmadik napja késett, ma teszteltem és pozitív lett... Végigbőgtem a délelőttöt, de a kezdeti kétségbeesés után most úgy érzem, ha ő is benne lenne, megtartanám. Mindenképpen leülünk megbeszélni, de csak holnap, mert ma késő estig dolgozik. Telefonban nem akartam mondani neki, vagy utalni rá. Holnapig meg engem megesz az ideg és azon kattog az agyam, hogy vajon hogyan fog reagálni.
2020. jún. 19. 14:46
 8/70 A kérdező kommentje:
Én a magam részéről egyébként sosem foglaltam kifejezetten állást az abortusz mellett vagy ellen, nem is igazán foglalkoztatott még ez a kérdés. Most viszont én is inkább afelé húzok, hogy ha már így sikerült, "vállaljuk" is a felelősséget. Én szeretem a gyerekeket, bár sajátot (még) nem akartam. Belőle jó apa lenne szerintem, ahogy végiggondoltam, csak kérdés, ő akarja-e. Egyedülálló anya nem szívesen lennék 27 évesen, ha ő nem akarja a babát, akkor muszáj lesz elvetetni, szerintem ez nem kimondottan gyilkosság.
2020. jún. 19. 14:56
 9/70 anonim ***** válasza:
93%

A felelosseget majd te fogod itt vallalni, nem o. O max penzt tesz bele, ha az ove. Aki szexkapcsolatosdizik, nem gyereket tervez. Foleg nem azzal, akit abban dug. Gumit sem veletlen huzott.

Csak gondoltam, halkan megjegyzem, hogy itt a te nyakadba fog szakadni minden.

2020. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
31%
Először is megkérdezném,Te mit szeretnél..?
2020. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!