Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen körülmények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények mellett érthető ha nem szívesen járok a párom szüleihez?

Figyelt kérdés

Szerény körülmények között élnek egy kis faluban, ami nem lenne még gond. De a házuk olyan szempontból gáz, hogy hemzseg a bolháktól. Egy ott töltött hosszú hétvége után kb. 50-60 csípéssel vagyok gazdagabb. Ezenkívül, van náluk valami pollen amire allergiás lehetek, mert az ott töltött időt végig szipogom és tüsszögöm.

Mindezek tetejében még rendes wc-jük sincs, csak kerti. Télen-nyáron ki kell járkálni.

Ezek a dolgok titeket is zavarnának vagy csak én reagálom túl?


2017. szept. 2. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavarna, ha a párom szerény, de tiszta körülmények között élne.

A bolhás lakásba viszont akkor se mennék be, ha palota lenne. A szegénység nem egyenlő az igénytelenséggel. De náluk igen, így nem mennék oda, az biztos!

2017. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szereny korulmenyekkel nincs gond, mamamnal is csak kerti vece van peldaul, megse haltam bele soha. Ellenben a lakasban meg a foldrol is ehetnel, ha olyan kedved tamad, es mindig tisztasag es jo illat van. Egy hazban mindig a tisztasag a lenyeg, nem az hogy a butorok nem a havi Elle Dècorbol jottek eppen.
2017. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Hát bocsi, de most előítéletes leszek:


Bemész és egy öblös "Dik, vendég" fogad?

Egész nap üvölt a 120 centis plazmatévé ami viszont szépen rendben van tartva?

Vacsorára meg jóúkis mirelit?

2017. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem a párom érdekel nem a szülei,meg ahogyan élnek, most 3 havonta kibirok egy hétvégét nem? Én is allergiás vagyok, mert az udvarunkon van pár dolog ami miatt állandóan be van dugulva az orrom meg hapcizok emiatt már hozzá vagyok szokva és nem igazán izgat.
2017. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bolhás lakásba? Soha nem mennék be.

Az oké, hogy nem palotában élnek, de komolyan nem zavarja őket, hogy összecsípik a bolhák?


21/L

2017. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnának.
2017. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. A bolhás lakás tényleg eléggé intő jel, de ha alapvetően jóindulatúak és kedvesek lennének, akkor néha-néha nyelnék egyet és elmennék.
2017. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda se mennék. Bár bolhás pasival össze se jönnék.
2017. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, "csak" a bolhák az elfogadhatatlanok, de azok nagyon. Egyáltalán mi az oka? Nekem is vannak ismerőseim, akik gazdálkodnak, állatokat tartanak, de ettől még a lakórész rendben van és soha nem tapasztaltam, hogy bolhák csípkednének.
2017. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, gazdálkodással foglalkoznak. Van néhány állatuk és onnan jönnek a bolhák. Amúgy a többi engem sem zavar annyira.
2017. szept. 2. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!