Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit úgy érzitek rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit úgy érzitek rosszul csináltatok?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok, amiket úgy érzitek nem csináltatok jól egy kapcsolatban, de fejlődtetek azóta benne, vagy tiszta lappal kezdtétek az adott dolgot? Milyen tanulságokat vontatok le, mik voltak a legnagyobb dolgok amiken változtatni kellett?


Esetleg ha nem sikerült, mi volt végül az ok, amiért szétváltak az útjaitok?



2020. jún. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Összejöttünk.
2020. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig elnéző vagyok egy kapcsolat elején, mert feltételezem, hogy a párom is felnőtt. Pl. nagyon nem bírom elviselni a pontatlanságot, de nem szólok miatt, amikor késik. Aztán ezért egyre többet késik és a végén már komoly gond lesz ebből. És képtelen vagyok ezen változtatni. Csak annyit tudok tenni, hogy egy új kapcsolatban már az elején elmondom, hogy mi az, ami nekem fontos. Csak éppen semmit nem érek el ezzel.
2020. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beavattam anyóst a dolgainkba. Naívan azt gondoltam, hogy jót akar a fiának, de nem, ő csak magához láncolni akarta. 18 éve vagyunk együtt, az esküvőnkön láttam utoljára, 16 éve. Azóta nem volt nagyobb veszekedés köztünk, minden problémát ő generált.
2020. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Amit rosszul csináltam: rosszul választottam és azt hittem, én nem vagyok normális, amiért másra (többre) volt szükségem
2020. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

1. Átvettem a viselkedését.

Sosem voltam egy féltékeny típus, de szépen lassan már mondhatni én is azzá váltam. Kb. egy év alatt elvágott a barátaimtól, megtiltotta, hogy x emberekkel beszéljek, állandó elszámolással tartoztam felé akármit csináltam. Ezután egyetlen egy dolgot kértem csak tőle, hogy egy olyan lánnyal ne találkozzon, aki szerelmes volt belé, illetve aki rólam kamu állításokat terjesztett a saját tanáraimnak. De kellett neki, hogy a csaj a csicskása legyen, illetve tetszett az egójának a rajongása, így nem bírta ki, természetesen találkoztak.

Nem szabad hagyni magad, azt meg főleg nem, hogy megváltoztasson a másik személy.


2. Vonzalom hiánya

Hiába volt meg a lelki összhang teljes mértékben, csodálatos nyugodt, elfogadó kapcsolat, de egy idő után valahogy kibukik a dolog. Végülis a pasi volt az, aki "megunt", de ez lehetett annak az oka, hogy én nem úgy tekintettem rá, ahogyan azt kellett volna, megérdemelte volna.


3. Nem illettünk össze

Más elvárások, más szokások, elbeszélés egymás mellett, veszekedések.


22/N

2020. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanulságos válaszokat!
2020. jún. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!