Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tavaly szerelmes volt belém. Nemrég ráírtam és egy jót beszélgettünk, hülyéskedtünk. Tegnap megint írtam neki és pár percen belül látta az üzenetet, de nem válaszolt.

2020. jún. 19. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 29F, ő 21N
2020. jún. 19. 20:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment. Lehet már nem érdekled vagy csak szimplán talált valaki mást.
2020. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet az oka.

Nekem van olyan, hogy ha elolvasok egy üzenetet, és akkor valamiért nem tudok válaszolni, később meg már elfelejtem, mert nem jelzi ugye olvasatlanként. De ez nyilván olyan esetekben fordul elő, amikor annyira nem fontos az ember/az üzenet.

Ha érdekled, akkor válaszolni fog.

2020. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már máskor is volt olyan, hogy nem válaszolt, ha írtam neki, tudom hogy most sem fog.
2020. jún. 19. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a kérdés? Nem akar veled beszélgetni, feltétlen tudnod kell a pontos okát? Miért nem léptél hamarabb? Nem csupán vonzódott hozzád, mert azert a szerelemhez joval tobb kell. Nem azért kérdezek ennyit csak egyszerűen nem értem a gondolat menetedet.
2020. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

#5

Ez a "feltétlen tudnod kell a pontos okát?" gondolkodás elég érdekes...

2020. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Mert láthatatlanba te ezt megmondod? A lánytól kéne ezt megkérdezni csak o tud ra válaszolni. De végeredménykent ugyanugy az jon ki hogy nem akar vele beszélni. Ha csak piti dolog lenne, akkor ezt éreztetne vele, de igy hogy vissza sem ir. Veszett ügy. De nyugodtan kifejtheted a velemenyed kivancsi vagyok ha szerinted ez az érdekes
2020. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok. Hiába ismerem már 2 éve, azóta sem tudok kiigazodni rajta. Hebeg-habog előttem, lesmárol, ölelget, de a születésnapomon nem tud felköszönteni, nehezére esik egy "kösz"-t odabökni, mikor én felköszöntöm, a legjobb haveromnak írkál, stb. Lehet csak játszmázik? De akkor élőben meg miért nincs ekkora arca?!
2020. jún. 20. 01:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tavaly még volt neked valaki másod;és kicsit ilyen "pótléknak" érezni magát; hogy "Nincs ló, jó a szamár is"? Tehát, hogy mondjuk szakítottál azzal a pároddal, akitől ő nem tudott a közeledbe férkőzni, most meg vége lett,most meg rohannál hozzá(?). Tehát nem iylen áll a háttérben?

Vagy lehet, hogy msávalakibe szerelmes már azóta, de mondjuk lehet az is viszonzatlan; meg még lehet az is, hogy jelenleg nem foglalkoztatja ez a "párkapcsolat-dolog", se veled; se mással. Vagy most mással van lefoglalva , elfoglalva, lehet,hogy túl sokat agyal most ahhoz, hogy beengedjen valakit az életébe.

Vagy pl tényleg, az is jó gondolat volt, amit írtak föntebb, hogy lehet, hogy megnézte, de akkor még nem volt kedve/ideje válaszolni/nem szedte úgy össze a gondolatait, lehet, hogy azt gondolta, később majd reagál neked; de mi van, ha tényleg elfelejtődött.

A másik, lehet, hogy nem is kérdeztél semmi konkrétumot; csak pl csak valami nem is kérdést írtál oda, hanem vaalmi ilyet, ami tökre nem érdekli, semmi különleges, hétköznapi téma; hogy mondjuk "ettem babfőzeléket." És akkor erre ő most mit reagáljon? Hogy "Jó." Tehát lehet, hogy ez futott át az agyán, csak ezt tudta volna írni, egyéb értelmeset erre nem, úgyhogy minek. Pl bölcs marad, ha csöndben marad, ha nincs erre semmmi érdekes, vagy értelmes gondolata. De amúgy lehet, hogy most éppen mással ismerkedik , téged meg nem akar hitegetni, meg a másik illetőt sem, hogy egyszerre több csajjal is ír. Tehát nem akarja egyikőtöket sem átverni, neki van rá esély, hogy van most egy másik kiszemeltje, és rá terelődik a figyelme; nem egy régi "félkapcsolatot" feltámasztani, tehát életet próbálni lehelni csak, esetlegesen; egy nem biztos, nem fix kimenetelű párkapcsolatba, vagy affélébe. Tehát ő most biztosra akar menni valakinél; lehet, hogy csak azt hitte, hogy te csak hülyíted őt, vagy nem tudta mire vélni, de ő már szerelmi téren talán nem akar tőled semmit; hanem csak felejteni, hogyha mondjuk egyszer te őt már kikosaraztad; s akkor most miért kellenél neki hirtelen.

2020. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*vagy, a vége fordítva, hogy ő minek, mitől kellene neked most hirtelen, hogyha eddig nem kellett , eddig nem jutott neked eszedbe ő. Tehát lehet nem is hiszi, hogy őszinte lennél, lehet, hogy az van őbenne, hogy ha akkor nem kellett neked; lehet, hogy most csak "játszmázni akarsz" .
2020. jún. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!