Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mièrt nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt nem ír vissza? TÖBB INFÓ A LEÍRÁSBAN!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon tetszik egy lány írtam is neki facebookon meg be is jelöltem. De már 3 napja nem ír és nem igazol vissza. Biztos hogy használta a facebookot mert tegnap változtatta meg a profilképét.

Az üzeneteim mellett a fehér üres pipák láthatóak szóval elvileg nem látta még.

Dehát értesítést akkor is kapott nem?

Hogyan tudnám elérni hogy visszairjon? Van 1 közös ismerősünk esetleg tőle megkérhetném hogy irjon neki de vele sem ismerjük egymást ezért hanyagolnám ha lehet.

De hogy èrhetném el hogy visszairjon? Többször küldtem neki üzenetet és kb 2szer töröltem a jelölést és ujra jelöltem. Akkor elvileg megkapja megint igaz?

Szóval szerintetek mit tegyek? :/

Előre is köszi.


2018. dec. 22. 00:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez túl sok aktivitás 3 nap alatt ahhoz, hogy magabiztosnak tűnj.

32/f

2018. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Es meg ezek utan sem jottel ra, hogy a facebook nem tarskereso? Nekem is irogatnak folyton ilyenek, törlöm is oket azonnal.
2018. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk mert ismeretlenül zaklatod, és nyilvánvalóan nem érdekled?? csoda hogy nem tiltott még le, én már azt tettem volna.
2018. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Szàllj le róla
2018. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát, ez ilyen! Nem fog mindenki az öledbe ugrani, amiért ráírtál. Valóban nem is a legjobb módja az ismerkedésnek. Azzal áltatni magad, hogy nem vette észre, meg ilyesmi ócska remény lenne. Úgyhogy lapozz!


Velem is volt ilyen többször is, hogy nem írtak vissza, pedig még el is voltunk előző este és megbeszéltük, hogy felvesszük a kapcsolatot. Az élet megy tovább.

2018. dec. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha fehér üres pipák vannak az üzinél, az azt jelenti, hogy némitott, tehát nem kap értesitést ha irsz neki.


A jelölést pedig ne töröld, aztán ne jelöld.he újra és újra, mert idegesitő lehet.

2018. dec. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hagyd már szegényt! :D Várja majd még napokig, hogy mikor fog visszaírni. :D Nem fog... Nem akar magyarázkodni, ezért inkább el sem olvassa és kész.
2018. dec. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jaj, ne csinálj inkább ilyeneket, hagyd a francba.
2018. dec. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem ismeretlenül zaklattam mert együtt jártunk Kresz tanfolyamra és beszélgettünk is egy kicsit.

De köszönöm szépen mindenkinek.

2018. dec. 22. 07:24
 10/21 A kérdező kommentje:

Meg most miért ekkora baj hogy "társkeresőnek" használom? Tudom hogy nem erre találták ki de én is és rajtam kívül nagyon sok ember itt ismerkedik.

Annyira azért nem volt zaklató mert nem küldtem minden órában üzenetet és jelölést.

De mostanra én is rájöttem hogy inkább hagyom.

Még egyszer köszi.

2018. dec. 22. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!