Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negyven éves nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyven éves nő miért kezd el edzőterembe járni hirtelen?

Figyelt kérdés
Előtte sosem sportolt, utált futni is. Mi a változás oka?

2020. jún. 20. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Észrevette magán, hogy öregszik
2020. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Jobb későn, mint soha.


Nekem is így jött sok kattanásom (a sport is), igaz, még nem vagyok 40. Piszkálta a fantáziámat a téma, aztán egyik nap egyszer csak elkezdtem és azóta sem hagytam abba. Így jött a pályaváltásom is. :)

2020. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én találkoztam már olyan ÖTVENES nővel edzőteremben, aki az egészsége visszanyerése érdekében ment az edzőterembe, mert az azt megelőző tíz évben mindenhová kocsival járt, aminek eredményeképpen 1, jól meghízott 2, a lábai konkrétan kezdtek HASZNÁLHATATLANNÁ válni, 3-5 lépcsőn való közlekedés is komoly gondot okozott neki. Szerencsére sikerült fogynia és visszanyernie az egészségét is. Ezt csak a példa kedvéért mondtam.
2020. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

#3: én jópár hatvanassal is rendszeresen.

Amúgy nem értem, 50 felett nem kell sportolni?


Amúgy meg nyilván rájött, hogy az egészségtelen életmód az idő múlásával egyre több gondot fog okozni.


De kombinaljatok csak, mint a vén falusi nénik, biztos be akar pasizni a férje mellett. Hihetetlen ostobák és rosszinfulatuak az emberek.

2020. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem is írtam, hogy házas. Tényleg az!
2020. jún. 21. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki sosem jart, es utana jarni kezd, csak hirtelen tud. Es regota halogathatta. Meg mondjuk most nem tetszett neki, amit latott magara lenezve.
2020. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Pasi.:)
2020. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk már 6 éve egyedülálló vagyok, régebben sportolgattam is, mégis az idén kattantam be. Heti 3-4x nyomom az edzőt. Azt hiszem, most szembesültem az öregedéssel, és hogy még nem akarok néni lenni.

N 43

2020. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!