Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeverezi kérdése:

Ti összejönnétek egy negyven évvel idősebb valakivel? Sok pénze van

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy ti összejönnétek egy negyven évvel öregebb emberrel? Sok pénze van és főleg azért de nem annyira csúnya amúgy.

2017. okt. 4. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Egy 70 éves nővel? Nem nagyon láttam még 70 éves nőt így, ha össze is jönnék vele azt csak a pénzéért tenném.
2017. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudnék élni magammal.A pénzt inkábbmagam szerzem be.
2017. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]


Üdvözletüket küldik!

2017. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze egy 93 éves hölggyel, akármennyi pénze is van.
2017. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem a pénz nem ér annyit. Meg nem is érdekel, mivel sosem tartatnám el magam valakivel. Szóval hiába jönnék össze vele, gazdagabb nem lennék.
2017. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
En akkor sem jonnek vele ossze, ha korban hozzam illene. Egy magamfajta atlagos ember nem illik egy magas szinvonalon elo szemelyhez. Mas az ertekrend, masok a szokasok, mas elet teljesen. Eltartatni magad szerintem nem erdemes, mert azzal csapdaba esel. Az pedig hogy 40 evvel idosebb...en most 35 vagyok. Nem lenne gyomrom hozzaerni egy 75 eveshez.
2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Fuh... nincs az a pénz, amiért én egy 60-assal összejönnék
2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 acelsziv ***** válasza:
Nekünk ettől több eszünk, tartásunk és önbecsülésünk van. Ám az hogy te ilyesmin gondolkokodsz sokat elárul rólad.
2017. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Egy 63 éves férfivel? Köszi, nem. Nem szorulok rá, hogy a testemet áruljam, meg tudom keresni az eszemmel, korrekt munkával a pénzemet, nem szorulok rá senkire.
2017. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem vonzanak a nagyapok :D
2017. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!