Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam meg? Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg? Az egyik parkba jár rendszeresen, csoportos óràkra. Szerintetek hogy lépjek?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam az egyik közeli parkban egy srácot.

A nevét sajnos nem tudom, ( a keresztnevét se ) így facebookon hiába keresgélnèm.


Jógázni jár egy csoporttal, rendszeresen az adott helyre.

Tudom, az időpontot is, mikor szoktak jógázni. 24-27 év körüli srácról van szó.


Nagyon szimpatikus volt.


Szerintetek hogy kéne megszólítanom?

Jógaóra előtt ( míg gyűlekeznek) vagy utána?

Kissé fèlős lány vagyok.


Többször is felém pillantott a múltkor, ( én nem messze ültem tőle ).


Mit tegyek?


24 /l


2020. jún. 21. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem íratkozol be a jóga csoportba?
2020. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a csoport nevét sajnos, sem az oktató nevét és akármennyire rákerestem az óra idejère és a napra, nem làttam meghirdetve amsehol az óràt :/
2020. jún. 21. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Odamész az óra végén vagy elején az oktatóhoz és megkérded hogy lehet tagnak lenni. Örülni fog neked, hisz fizetni fogsz neki.

A másik:

Óra után a sráchoz mész oda, és mondasz neki valami baromságot:)

2020. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Akár óra után menj oda hozzá és érdeklődj a jógáról. Ha nincs más ötleted, kezdésnek ez is jó.
2020. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Menj oda a jogaóra előtt a sráchoz és kérdezd meg, hogyan lehet beiratkozni, ki az oktató stb mert ki szeretnéd próbálni.
2020. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
biztos jóképű, amúgy le sem sz.rnád
2020. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem az oktatóhoz mennék oda, hanem a srachoz hogy már többször láttad a csoportot, te is szeretnel járni, kihez kell fordulni, kinel lehet beiratkozni. Biztos segít, és házmtha egyéb beszélgetésre is kapható:)
2020. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!