Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag sok fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag sok fiatal férfi vonzódik idősebb nőkhöz, én pedig még fiatalabbnak is tűnök a koromnál, akkor miért az 50 feletti taták találnak meg rendszeresen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 23:14
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
75%

Valószínű, hogy:


1, rossz platformon vagy,

2, nem vagy túl dekoratív,

3, hazugság lenne a fiatal férfis dolog??????

2020. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1, Attól, hogy idős vagy, nem fognak automatikusan vonzódni hozzád. Pont úgy, ahogy a nők vonzódnak az idősebb férfiakhoz, de nem a 120 kilós, pocakos, foghíjas, alkesz gyári melóshoz. Önmagában a kor mellé azért általában kell még más is.

2, A legtöbb srácot már az 1-2 évvel idősebb nők is lazán lekoptatják, szóval többségük csak akkor próbálkozik idősebb nőnél, ha egyértelmű, hogy nyerő pályán vannak.

2020. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

"Ha állítólag sok fiatal férfi vonzódik idősebb nőkhöz"

Mert ez egy baromság. A legtöbb férfi a 18-26 éves nők után kastat.

2020. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes. Engem a nálam 10-15 évvel fiatalabb pasik találnak meg főképp. Én meg ezen csodálkozom.

43/N

2020. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a nagy korkülönbségeknél nagyon sokszor a szórakozás megy a másikkal, akkor is, ha a férfi idősebb ls akkor is, ha a nő idősebb. Habitustól és neveltetéstől függ, hogy a fiatalabb használja az idősebbet vagy fordítva. Kérdező, ha te tartós kapcsolatot szeretnél, akkor azon gondolkodj el, hogy te melyik szerepben vagy.34N.
2020. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
42 éves nő vagyok, engem is első körben a harmincas fiatal pasik találnak be, de én ennek pont nem örülök, mert komoly kapcsolatot keresek, nem digidugit.
2020. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos a kisugárzás, a hangnem, a személyiség, a külalak, az ún. hívójelzés (azaz mennyire vonzod be óhatatlanul a másikat).
2020. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed mindezt milyen idősen?
2020. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lilly Palmer válasza:

Nem tudom, nekem például annyira nem számít a kor. Sokkal fiatalabbnak látszom, a huszonévesek incselkednek a metrón, ami zavarba hoz.

Ha valaki huszonkettő és bölcs az nem egyenlő egy ötvenes neccpólós tévénézővel.

2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!