Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-27 éves nők, szavazzatok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-27 éves nők, szavazzatok! Nektek egy társkereső oldalon vagy alkalmazásban melyik szimpatikusabb? Ha egy férfi profilképként egy pólós/pulóveres vagy inkább egy ünnepélyesebb/inges/öltönyös képet választ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Póló/pulóver
Ing/öltöny
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez a legutolsó, amit megnézek.
2020. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy vagyok vele, hogy azt viselje, ami a stílusa általában. Ez lenne a lényeg, nem?
2020. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A természetesebb, hétköznapi viselet sokkal szimpatikusabb számomra profilképként.
2020. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Öltözeted tükrözze azt a társaságot, ahova tartozol/tartozni akarsz. Ha 20-as bulizós srác vagy, akkor rövidujjú poló, ha karrierista 25 éves, akkor öltöny. Értelemszerű.
2020. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hétköznapi képeket szeretem. Én is feltehetnék magamról olyan képet, amin valami ünnepségen, sminkben, fodrász által készített frizurával, magassarkúban, alkalmi ruhában vagyok, közben a hétköznapokban ehhez képest úgy nézek ki, mint egy zsák sz#r a laza, kényelmes ruháimban és az összefogott hajammal.
2020. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami jobban tükrözi milyen is ő. Ha évente kétszer van rajta ing, akkor ne azt tegye ki, de ha minden hétköznap abban van, akkor teljesen jó. Nekem amúgy tetszik az elegánsabb viselet, de nem ezen fog múlni.
2020. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!