Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok társkeresőn szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok társkeresőn szoktatok írni valakire, hogyha szimpatikusnak találjátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szoktam
2018. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag jóképű férfi vagyok, de életemben csak kétszer írt rám csinos nő, amúgy kövér/csúnya nők viszonylag rendszeresen megtalálnak, ilyen havonta-kéthavonta 1-2. De ez nem is baj, szerintem csak a férfiak felső pár százaléka olyan talán, akikre tényleg gyakran hajtanak rá nők, akár annyira hogy nekik nagyon nem is kellene nőkhöz odamenni, ha nem akarnak, szóval elfogadom hogy férfiként kezdeményezni kell.
2018. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ebbe a felső pár százalékos hülyeségekben én alapból megvetem mind a hierarchiát és a maradiságot, minthogy csak nekünk kell kezdeményeznünk. Lassan 2019 van már ciki ez a férfinek köll kezdeményezni felfogás.
2018. dec. 29. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno 2x írtam rá pasira Tinderen, mert nagyon tetszett a profiljukon a bemutatkozás, arra reflektaltam. Az egyik nem válaszolt, a másik meg marha alpári stílusban szexre terelte a témát , szóval köszi de többet nem:D
2018. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!