Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lenti kérdés ihletett: Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lenti kérdés ihletett: Mi értelme a Harry Potter, LOR, Hobbit stb. filmeknek? Barátom szerint nincs mondanivalójuk, csak élvezni kell céltalanul. Én értelmet keresek egy filmben mindig. Akkor kinek van igaza?

2020. jún. 22. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben lehet valami ertelmet találni.
2020. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
egy gyűrűk ura mit mond? :D
2020. jún. 22. 22:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük egy filmnek sincs értelme, és mindegyiknek van.


Vajon hány film végződik tragikusan? Ha egy romantikus vígjátékot nézel, 99%-ban úgy is tudod , hogy a végén összejönnek és boldogan élnek.


Mi lenne ha nem? Kevés film végződik úgy ahogyan az az életben végződne.

2020. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Romantikus igen de pl. van egy olyan üzenete hogy ne legyél olyannal, aki épp hogy ,, megteszi" hanem válaszd az igazit. Most mondtam valamit, egy ilyen romi filmet láttam utoljára, ez jutott eszembe :D

de ha a gyűrűk urát nézzük? ott mit tanulsz meg az életedre nézve?

2020. jún. 22. 22:05
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Térey János, nem annyira régen elhunyt magyar író szerint az ilyenek "műanyag mitológia" (ezt konkrétan a Gyűrűk Urára mondta). A mitológia eredetileg azért született, mert a hozzá kapcsolódó vallásokkal együtt világmagyarázatként szolgáló afféle rendszert építsen föl az ókori emberek számára, valószínűleg azért, hogy jobban biztonságban érezzék magukat.
2020. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Érdekes. A mitológia igen, azt aláírom. De a Gyűrűk ura és hasonló kaliberű filmek semmilyen módon nem tanítják meg az emberrel akár a történelmet. Báris én nem látom ezt a célzatot benne, lehet én tévedek... és látom ezt teljesen máshogyan, mint ahogy kellene.
2020. jún. 22. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha magadtól nem jössz rá akkor hagyjuk, mert ezeket eohadt hosszú lenne kifejteni. Nincs annyi hely. Meg különben is, miért érzed h mindenképpen meg kell magyaráznom a pasinak h minek mi az értelme meg h miért keresed?keresed és kész. Ha ő csak céltalanul akarja nézni, akkor tegye azt. Nem kell h egyformán lássátok a dolgokat.
2020. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek céltalanul nézni valamit :D
2020. jún. 22. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Basszus akkor ne nézd. Nem kötelező.

Édes istenem had nézzen már mindenki olyan filmet amit szeret...

2020. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De ő még igen! De ha ennyire nem bírod ezt elviselni benne, akkor dobd ki, mert ez most olyan, mintha csak indokot kérdésnél h miért hülye a másik.
2020. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!