Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívják hazugnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívják hazugnak a kevésbé szex/erotika központú férfiakat és a feleségüket naivnak más férfiak?

Figyelt kérdés

Miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem szeret mást stírölni, nem kedvelget meg követ lotyókat, nem gerjed rá minden előnyösebb külsejű nőneműre és nem érzi a kísértést a hűségben? És miért naiv az a nő, aki azt mondja, hogy az ő párja nem ilyen?


Mondták már rám is, hogy hazudok és a páromra is, hogy hülye, ha elhiszi, hogy engem ez nem izgat, mert csak jól titkolom.... De ez nem igaz, én szégyellenék ilyen lenni, dedósnak érzem az egészet, nem látom azt a valamit sem a szexben, sem a szép nőkben, amiért ennyi ember megkattan és idiótán kezd viselkedni.


2020. jún. 23. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyszerűbb emberek :)
2020. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert saját magukat projektálják másokra. "Ha én ilyen vagyok, nem létezik hogy ő mást gondoljon, hiszen egy igazi férfi ilyen. Ha ő nem akkor vagy hülye vagy hazudik". Az átlagember agya valahogy így működik. De aki ezen felülkerekedik, és hajlandó saját magával foglalkozni, ahelyett hogy más életével vagy véleményével törődne, az normális, szép életet élhet. Szóval ne törődj a beszűkült hülyékkel, szeresd a párod és az életed ahogy van:) N
2020. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert büdösek, és a saját szaguk miatt nem tudnak másokra odafigyelni. Az ilyen nagy tesztoszterontúltengős bikák még akkor is büdösek, ha naponta zuhanyoznak. Ezek valahogy csak hőbörögni tudnak, egy emberi hang nem jön ki a szájukon, csak ahőőőő, báááá, megooooldjuk, meg egymás szivatása.
2020. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Magukból indulnak ki vagy összejöttek valami semmirevaló gyökérrel aki rommá csalta őket. Én is sokszor hallgatom, hogy jajj hát 10 év után már biztos megőrül a friss fiatal húsért... Aztán amikor ott vannak a barátai akkor mindig mesélik a jobbnál jobb sztorikat, hogy hogy küldi el az ilyen magamutogatós nyomulós kis pcsákat melegebb éghajlatra.. :D Szóval a másik oldalról meg azt hallgatom, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ennyi év után is így szeret. Én is látom rajta egyébként amikor mondjuk sétálunk valahova, hogy basszus még én is megnéztem a csajszi kipakolt cicijét de páromnak fel se tűnt. Ha megtalálod azt az embert akiért odáig vagy akkor a legkevésbé se fog érdekelni, hogy a szembejövő kiscsajszinak milyen jó melle van.
2020. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyebb erénynek hazudni a saját suttyóságukat, mint bevallani maguknak, hogy ösztöni szinten létező tahók.

Olyan ez, mint amikor valaki csalja a párját és váltig állítja, hogy MINDENKI hűtlen, nem létezik olyan ember, aki ne csalná meg a párját, ha lenne rá lehetősége.

2020. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
És te miért foglalkozol más, noname férfiak véleményével?
2020. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a ne foglalkozz más véleményével egy őskorszaki lejárt lemez, ezt ilyen 40 fölötti megkeseredett lúzerek nyomatják. Ugyan miért lenne tilos meghallani másokat? Mi az hogy noname amúgy?
2020. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!