Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nos, ma jött a futár és név nélkül kaptam egy csomagot amin egy kis kártya volt ezzel a szöveggel “viseld egészséggel remélem tetszik, a közeljövőben jó lenne látni, 2 hete mikor megpillantottalak elvetted az eszemet”

Viszont nekem van párom és boldog párkapcsolatban élek, fogalmam sincs hogy 2 hete ki láthatott meg akinek ennyire megtetszettem azt hozzátenném, hogy semmilyen idegennel nem beszélgetek és az utcán se kezdek el senkivel beszélgetésbe bonyolódni. Ti elmondanátok a párotoknak? Számomra kicsit rémisztő is a helyzet...



2020. jún. 23. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Elmondanám. Ha nem ismered, akkor honnan tudja a nevedet és hogy hol laksz? Azt bezzeg nem, hogy párod van? Követett vagy nyomozgat utánad. Engem ez kimondottan kiborítana, ha egy vadidegen ilyet tenne.
2020. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mondd el neki. Egyrészt a félreértések elkerülése végett, másrészt hogy fel tudjon készülni rá ha lesz valami.
2020. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz bonyodalmat,kidobod.
2020. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyetlen dologra tudok tippelni kb. 2 hete családdal voltunk vacsorázni és a pincér elkérte a nevemet attól aki foglalta az asztalt de hogy a címemet honnan tudta meg az nagyon nyomaszt
2020. jún. 23. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két megnyugtató magyarázattal tudok előállni:

- Rossz címre kézbesített a futár. (Nem tudom, talán előfordulhat...)

- Az egyik haverod szívózik.


Akárhogy is, én szólnék a helyedben a páromnak.


Egyébként a te neved rajta volt a csomagon?

2020. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a párod tesztelget. Ha nem, akkor nagyon amatőr az a valaki, ugyanis hiába írja oda, hogy jó lenne látni, ha semmi elérhetőséget nem hagy :D
2020. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem is hagyott elérhetőséget a küldő, rövidesen jelentkezhet.

MINDENKÉPP KÖZÖLD A PÁRODDAL AZ ESETET.

Ffi.

2020. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az én nevem volt rajta a csomagon.
2020. jún. 23. 14:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmiféleképpen nem szeretném felvenni vele a kapcsolatot meg ha jelentkezik is. Van okom félni? Vagy ez csak valami kedves gesztus?
2020. jún. 23. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a felszolgáló pincér küldte.

Jó lenne tudni, hogy mi volt a csomagban, mert eszerint adnám a tanácsot, hogy kell-e félned, de szerintem félned nem kell.

2020. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!