Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány aki csalt már meg fiút. Jól alakul az ismerkedés, mégis ott motoszkál a fejemben, hogy mit tett. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy több éves kapcsolatban lépett félre, ahol már eljegyzés is volt. Nem az a műszempillás partiribi fajta, mégis félrelépett. Természetes szép lány, értelmes, aranyos, jól el lehet vele beszélgetni. Mégis ott motoszkál a fejemben, hogy ez valahol egy bizonyítvány az ember jelleméről. Mi a garancia, hogy velem nem teszi meg, ha mással is megtette?
2020. máj. 31. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem nagyon van olyan nő a mai világban, aki 100%-osan hűséges volt minden kapcsolatában. Van aki maximum erről nem nagyon számol be soha senkinek. Vagy elnézed ezeket, és reménykedsz, hogy veled más lesz, vagy egyedül halsz meg. Ez van sajnos.
2020. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire bizalmatlan vagy, akor kesobb is az leszel. Aztan majd abbol lesznek problemak
2020. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Én is csaltam már meg több exemet is, volt, amelyik megérdemelte, volt, ahol egyszerűen csak nem hagytam ki az alkalmat. De egy közös volt mindegyikben: nem volt jó a kapcsolat, nem éreztem azt, hogy lenne értelme velük hosszabb távra tervezni. Most is kapcsolatban vagyok, de most meg se fordulna a fejemben, hogy félrelépjek: szeretem őt és azt látom, hogy van értelme az egésznek. Kerek egész lett az életem, közös jövőt tervezünk. Szóval ne adj arra, hogy mi volt mással korábban. És igaza van 1-esnek, ma már nagyon ritka az, aki még soha nem csalt meg senkit. Majdnem olyan, mintha 25 éves szüzet keresnél.
2020. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hát ez gyomorforgatóan undorító

én szakítottam, amikor már éreztem, hogy langyos fos az egész kapcsolat, nem félredugtam

de úgy látszik ehhez kell akkor alkalmazkodni a mai világban :s

2020. máj. 31. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha már az ismerkedésnél ez jár a fejedben, akkor ha kapcsolatban lennétek és nem írna vissza egy órán keresztül elkezdenéd a féltékenységi rohamaiddal zaklatni... Ez egyikőtöknek se tenne jót, túl negatív a világszemléleted. Valószínűleg abban a kapcsolatban nem kapott meg valami fontosat. Te törekedj a legjobbra.


Az emberek nem csalják meg a párjukat, ha nincs baj a kapcsolatban, előre ítélkezni valakiről, na ez gusztustalan, nem a 3-as hozzászóló.


(Mondom én ezt úgy, hogy soha senkit nem csaltam meg, engem viszont igen)


18/L

2020. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
te vagy a hármas hozzászóló xddddd
2020. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan típus (mindegy férfi vagy nő) aki nem monogám alkat és egy idő után szereti az újabb kalandokat, akkor úgyis azt fogja csinálni mindenkivel, a többi már csak kifogás, hogy éppen akkor miért.
2020. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Az elet annal bonyolultabb, minthogy bizonyitvanyokat allithass ki rola. De ha ilyen egyszeruen gondolkodsz, hagyd. Legrosszabb verzio kezdeni vele, utana ketelkedni es nyaggatni ezzel.
2020. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
A nő az k-va, csak az a kérdés kié. Ezek meg itt vakítanak, osztják az észt, de valójában csak egy rosszlányokon is elérhető morális szintet képesek nyújtani. Te élj magadnak, ezek meg majd jönnek, azt ha kell lapát, ha nem akkor meg tarsd meg. De nagyon manipulatívak, vigyázz...
2020. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Én hagynám a pokolba. Ha tudom valakiről, hogy megcsalt bárkit, bármilyen indokkal, azonnal tudom, hogy nem illünk össze.

Sok dolgot elnézek, de a félrebaxás nálam egyenlő azzal, hogy az illető halott a szememben. De legalábbis nem ember.

2020. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!