Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfejtjuk az exem es koztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejtjuk az exem es koztem levo kapcsolatot kozosen?

Figyelt kérdés

nem sirni akarok arrol hogy jajj a gonosz exem mert ebben en is ugyanannyira ludas vagyok mint o


roviden leirom a sztorinkat, aztan vazolom a jelenlegi allapotot


tehat az az igaz nagy betus Szerelem volt koztunk 5 eve, egyutt voltunk 1,5 evet majd o elkezdett mindenen ptobazni, mindenert hibaztatni, okolni es kilepett a kapcsolatbol


ez tortent 3,5 eve... ebben a 3,5 evben tobb probalkozasunk is volt az ujboli egymasra talalasra, de mindig az lett a vege, hogy o elvileg baratkent tud csak ram tekineni


na ez mind szep es jo, csak nem igaz. a baratok szerinte es szerintem sem szexelnek, mi szexeltunk az idoszakos reunionok soran.. plusz az a tekintet amivel osszenezunk... nos az nem csupan barati


jelenleg pedig az tortenik, hogy kicsit tobb mint fel eve nem talalkoztunk, par honapig volt is egy kapcsolatom ezalatt ami veget ert es kb fel eve, 2-3 hetente elkezdunk megint chaten tarsalogni


csodajo erzes kommunikalni vele, leirhatatlan.. csakhogy ez a csoda kb jo esetben masfel hetig tart aztan folyton eljon egy pont, amikor ugy erzem, kilep a kozos vilagunkbol es ilyenkor nem is valaszol hosszabb ideig majd utana mar en sem neki es fade away


ennel a potnal en iszonyat rosszul erzem magam 2 napig aztan utana mintha semmi sem tortent volna minden szep a jo az eletemben


majd megint eltelik 1-2 het tarsalgas nelkul es vagy o ir ram valamit ami utal a kozos vilagunkra vagy en irok ra, mert 1-2 het utan olyan iszonyat hianyt kezdek erezni fele hogy csak na


es ez igy meg round n round


oriasi hulye vagyok, tisztaban vagyok vele, de ugy gondolom nem csak en...


szoval mi a velemenyetek errol?


miert van az, hogy tokjol erzem magam egyedul majd 1 het no beszelgetes utan villamszeruen belem csak a gyotro hiany?


miert lehet az, hogy mindig felszivodik, amikor ujra elkezdunk beszelni?


mi ez az egesz hulyeseg amit csinalunk?


miert nem lehet vele beszelni a kapcsolatunkrol es lovi le a dolgot azzal, hogy ez csak baratsag? akkor miert kuld ketertelmu jeleket?


miert nem tudom egyszeruen elengedni azt amikor o epp nem valaszol es eltunik az eterbol? miert nem tudom ilyenkor csak annyiban hagyni a dolgot?


2020. jún. 23. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Csak vonzódtok egymáshoz, de a kapcsolat nem működik köztetek. Nekem ez jön le. Abban igazad van, hogy ez nem barátság és ha szeretnél továbblépni, akkor nem is szerencsés továbbra is tartani vele a kapcsolatot.
2020. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hat ez erdekes kerdes, mert neha azt hiszem szeretnek tovabblepni, majd mikor megtennem rajovok, hogy dehogy szeretnek
2020. jún. 23. 22:53
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő elhagyott, te meg szeretnéd, de ő nem akar hozzád kotodni. Ugyanakkor magányosan se akar maradni. Szóval fenntart egy ilyet hogy hozzád visszanyulhat ha kicsit beszélgetni meg szexelni akar mert te úgyis ugrasz. Te meg benne ragadtal egy mérgező mocsarban. Ebből ki kell lépnie mert így normális kapcsolatod sose lesz.
2020. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
csak nem ennyire gonosz
2020. jún. 23. 22:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha nem teszed akkor ez így fog maradni. Ezen változtatni nem lehet. Engedd el
2020. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ez konnyu mondani, de konkretan az uj kapcsolatomban is eszembejutott hogy mennyivel (csilli merfoldkovekkel) adott tobbet es olyankor full erdektelenne valt
2020. jún. 23. 22:59
 7/21 A kérdező kommentje:

marmint az uj kapcsolatom valt erdektelenne


bar nyilvan nem akkor az egy nagy kapcsolat... csak azt mondom hogy o egy szavaval is vilagot valt nekem

2020. jún. 23. 23:01
 8/21 A kérdező kommentje:
ja es meg hozza tartozik hogy o is probalkozott mar tobbszor masokkal, oszt sehol semmi
2020. jún. 23. 23:05
 9/21 Savlekotő ***** válasza:
100%

Egyet tanulj meg,lezárni előbb le kell a régit,mert amíg fejbe nem temeted el gyászolod meg,az újba is viszed őt is a fejedben a hátadon a lelkedben,és nem fog az új sem működni,mert ex ott lesz veled.. A szavaknak meg ne higgy csak tetteknek,hogy érted mit tesz meg a másik. Zárd le,engedd el gyászold meg és pihenj,ma sajnos társfüggés van,kommunikáció nulla és fejben lévő ideálok vannak,és elhiszitek hogy egy kiforrott embert megváltoztathattok,ezért megy fatigra ma a legtöbb kapcsolat,házasság.

70F

2020. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb ideje folyik ez a kavaraszas vagy minek nevezzem ezt mint maga az egesz kapcsolat tartott. Ebbol nekem az jon le hogy egyáltalán nem akarod őt elengedni, legszívesebben ujra osszejonnel vele, gondolom massal nem is beszelgetsz. Baratod szemszögéből meg jo neki hogy van egy biztos pont azaz te akihez barmikor mehet. Csak serulni fogsz ha o osszejon valakivel te meg mar beleelted magad a semmibe. Nem leptel meg ezen tovabb.
2020. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!