Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, a párotok reggele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Lányok, nők, a párotok reggelente nem szokott fingani? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 05:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Jól, ugyanis nem előttem teszi 🤷‍♀️

Ha az orrom alá fingana direkt, nem lenne a párom.

2020. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

A reggeli ébredős puki egy teljesen természetes jelenség. Mindenki pukizik, mikor felébred. Te is. Pont az az oka, mint a reggeli kakinak.

Vagy te elvárod, hogy bélcsavarodást kapjon?

2020. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

'Jól, ugyanis nem előttem teszi 🤷‍♀️


Ha az orrom alá fingana direkt, nem lenne a párom"


De kolbászt azt beveszed? Vagy ha téged sgbe rakna a párod és köljönne egy kis levegő a lukadból és menne az orra alá hogy esne ha tiplizne?

2020. jún. 24. 06:50
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ami engem illet nincs konkrét reggeli fing bár a dolgomat se reggel végzem el.

A volt párom soha nem fingott előttem (kivéve az alvást) pedig több mint egy évet együtt is éltünk és közel hat évig voltunk együtt. Mindkettőnk számára természetes volt hogy nem egymás előtt végezzük az ilyen dolgokat.

Ami az anált illeti eleve nem dugja senki a fenekembe egyik testrészét sem.

2020. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam figyelni, hogy reggel pukizik-e. Nyilvan szokott neha, elszortan, de nem olyan mennyisegben, hogy barmennyire is zavaro legyen.
2020. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4



'volt párom soha nem fingott előttem (kivéve az alvást) pedig több mint egy évet együtt is éltünk és közel hat évig voltunk együtt.'


6 évből 1 évet aludtatok. Hát az exed egy évig bírta fingás nélkül meletted. De nem birom az ilyen nőket mint te! Mivagy te házi sárkány! Biztoss ismert már és tudta hogy milyen vagy és rettegett már előtted levegőt venni is. De mintha nem TE nem finganál nem fosnál, hogy akarod leélni így az életed ha nálad kizáró ok egy természetes folyamat?. Vegyél egy robotot inkább!

2020. jún. 24. 07:23
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Szokott. Napközben is szokott ha nem jut el időben a wc-re. Én is szoktam, álmomban is, reggel is, néha ha nagyin nevetek akkor is.

Szerencsére egyikünk sem kap idegrohamot ha valamelyikünk fingik.

De van olyan ismerős házaspár a köreinkben, akik lassan 40 éve vannak együtt, de a férj előtt nem finghat a feleség, mert az undorító és kiábrándító.

Így a mai napig rohangálnak az erkélyre, mosdóba mert csak ott lehet ezeket elintézni. Másik szobában szigorúan tilos.

2020. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Fingunk egymás előtt reggel-délben-este

Mit kell ezen viselni?

2020. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

#6 Kérdező! Látom, nagyon ragaszkodsz a finghoz :D!

Mi sok éve együtt vagyunk, de egymás előtt csak álmunkban vagy véletlenül fingunk (nem borulunk ki rajta), de szándékosan soha.


Azért a fing nem úgy jön, mint a tüsszentés. Reggel (vagy bármikor), ha meg tudja tenni az ember, hogy megvárja míg kiér a szobából, akkor miért ne tenné meg?


A munkahelyeken is, ahol az emberek egy helyiségben töltenek fél napokat, nem recsegnek egymás előtt, pedig 8 óra alatt mindenki fingik párat.


"mintha TE nem finganál nem fosnál" - mi fosni is csukott ajtónál szoktunk. Mert a testi működésünk gusztustalanabb részeit igyekszünk nem premier plánban bemutatni még a párunk előtt sem. Nem "eltitkolni" akarjuk a dolgot, hanem nagyjából megkímélni a másikat.


Sőt reggel, mikor büdös a szám, nem szoktam a párom felé fordulni, és két centiről az arcába mondani, hogy "HÁÁÁÁ"! :D

2020. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Örülök, mert így nem gond ha én is fingok
2020. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!