Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente a buszmegalloban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente a buszmegalloban hogyan ismerkedjek meg egy lannyal?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel minden reggel egy megalloban varjuk ugyanazt a buszt, altalaban csak mi vagyunk a megalloban. Szimpatikus, szivesen osszebaratkoznek vele, de sajnos kisse zarkozott/tavolsagtarto vagyok addig ameg a masik fel nem kezdemenyez, de utana ez megszunik.

Tudtok adni nehany tanacsot kerlek? Szeretnek ezen valtoztatni. :)



2017. jan. 18. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy, mit mondasz, a lényeg a hangszínedben és a kiállásodban van. Mosolyogva, egyenes testtartással, határozottan kell odamenni a lányhoz, a mondandód lehet akár egy kérdés, vagy kijelenteni való. A közvetlen megszólítást, miszerint közlöd vele, hogy tetszik, nem ajánlom, mert ha gyakran látod, és netán visszautasítana, kellemetlen lenne mindkettőtök számára. Előbb építs ki barátságot. Kérd meg, hogy csörgessen meg, mert nem találod a telefonodat, kérdezd meg az időt, ha olvas, kérdezd meg, mit olvas, ilyesmik. Ha a környezet olyan, ragadj ki éppen valamit a környezetedből, és hozd szóba azt, például a közelben botorkál egy részeg, és azt mondod, "Nézd, mindjárt elesik", vagy meglátsz egy kisgyereket, és megjegyzed, hogy "Nézd, de aranyos az a kisgyerek".

Sok sikert!

Utóirat: együtt érzek. Mélyebben, mint gondolnád.


22/F

2017. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, hogy pont ilyen kérdést olvastam kb. két-három hónapja is...
2017. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

így van! szálljanak le azok a bizonyos zacsik amik a lábad közt vannak ember!

ha te nem lépsz, bizony a csaj nem fog odamenni hozzád hogy "szia, hetek óta látlak, nagyon cuki vagy, lesz/****hatlak?"

ez sarkalatos példa, de ne legyél egy nyúlbéla!

jól írta az első, próbálj barátkozni először, és ne azzal kezd remegő lábakkal, hogy szia, úgy érzem szeretlek...

2017. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Konnyu mondani, hogy szolitsd meg egy olyannak, akinek ez termeszetes dolog, es extrovertalt. Nekem sokszor az is nagydolog, hogy koszonjek ha bemegyek az uzletbe.

Nem kellene, hogy o kezdemenyezzen, csak egtet mosolyogjon, vagy valami aprosagot varnek tole, es akkor konnyebb lenne nekem is szocializalodni.

2017. jan. 19. 21:27
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiként nem preferálom annyira az utcán, tömegközlekedésen való ismerkedést. Nem sok sikert hozhat magával, persze kinek a pap, kinek a papné, de nem sok reményt fűznék hozzá. Inkább a saját környezetedben ismerkedj, munkahely, suli, ha jársz buliba, bárokban akkor ott. Más kérdés, ha a lány jeleket küld neked, de ez is egy olyan téma, ami eléggé félreértelmezhető.
2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Inkább a tömegközlekedésen lehet jól ismerkedni. Férfiként ezt írom. Nem indul a busz/vonat, lerobban (volt már szerncsém benne), nincs ülőhely, hideg van, meleg van. Bármivel el lehet indítani egy beszélgetést. Egyébként kérdező, én is sokszor vagyok ilyen szituációban, mégsincs olyan alkalom hogy megszólítsak lányokat. Van olyan hogy max 2 szer látom.
2017. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Basszus szólítsd meg és kiderül tetszel-e egyáltalán neki. Lejet ő nem is így néz rád. Kérdezd meg tőle hány óra vagy mittudomén. De zárd rövidre a dolgot.
2017. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kommunikációval, kedves barátom.

Minden annyira adott... Ha nekem lenne ily könnyű dolgom. )) :)

2017. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezt a Nyúl Bélát....


Ez már most is le van maradva... még köszönni se tud bakker...

Fogadjunk, hogy ez is lehajtott fejjel az okostelefonját simogatja és ZÁRT szájjal "beszél" :DD

2017. febr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ugy vettem ma eszre, hogy keresi a szemkontaktust, nem a foldet bamulva megy el mellettem.

Ez jelentheti azt, hogy eselyes lehetek nala?

2017. febr. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!