Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadta le, hogy rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadta le, hogy rendszeresen flörtölt velem? Én 42/N, ő 44/F házasok vagyunk mindketten. Ő tanár, ahová a lányom jár és reggelente, amikor beparkoltam ő mindig lejött az autójából pl. sapkát vagy néhány könyvet kivenni.

Figyelt kérdés
Szinte mindig más időpontban érkeztem, ezért egyértelműen azért talalkoztunk ,mert ő akarta így.Közben folyamatosan nézett a szemembe és mosolygott rám.Ez november közepétől a téli szünetig tartott. Januárban két hétig a férjem vitte a lányunkat és a második napon le is ment és zavarában kétszer körbejárta az autót ,hogy bezárta- e,majd visszament. Többet nem jött le csak egy alkalommal,de amikor összefutunk mindig hosszan néz, sőt bámul. Ezért úgy gondoltam megmondom neki,hogy vonzodom hozzá és a jelekből úgy veszem észre ,hogy én sem vagyok közömbös a számára.Erre ő ,aki nagyon zárkózott és kívülről mindig komornak tűnik,azt mondta ,hogy ő csak nyitott személyiség és talán félreértettem ,majd később a beszélgetés során mégis bevallotta,hogy erős rokonszenvet érez irányomba.Mindenesetre elnézést kért és örül , hogy tisztáztuk a helyzetet. Másnap véletlenül találkoztunk és ugyanúgy mosolyogva bámul folyamatosan. Ezt érti valaki?
2019. márc. 8. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdekel: Miért hallucinálja be ennyi nő, hogy ha egy pasi rájuk néz, akkor flörtöl?

Nem, ennyire azért nem kelletek mindenkinek.

2019. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van,de inkább tudni sem akarok róla.Kár,hogy Te nem tudod ennyi idősen sem.
2019. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, 42 éves férjezett nő vagy, a gyereked tanáráról írsz.Ugye, nem mondod komolyan,hogy ebből a helyzetből Te messzemenő következtetést vontál le a vonzódására vonatkozóan?És ennek még hangot is adtál..

Én a helyedben elsüllyedtem volna, az biztos, és legalább a gyerekedre való tekintettel kerülted volna el ezt a kellemetlen helyzetet.

Ráadásul tárgyilagosan, tényként jelentetted ki,hogy vonzódik Hozzád, és Te is Hozzá, akkor hát mire is vártok?!


Hülye helyzet, bocs', nem kellett,hogy tagadjon, nyilvánvaló,hogy semmit nem akart Tőled. Ha mégis, ezután bizonyára teljesen kizárt.Lerendezted.

2019. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bence_ ***** válasza:

Neki kéne eldőntenie, hogy mit akar.

Neked jó egy ilyen pasi?

2019. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert csinálja, hogy elmondhassa ő a “ vétlen “ a dologban, te csábítottad el. Magyarán, ha lefoglalnál egy szobát, lebeszélnéd, kérdés nélkül megd.na. De utána magyarázkodna hogy egy pillantnyi elgyengülés volt. ugyanúgy, ha kitudódna sz@rban hagyna.
2019. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért úgy gondoltam megmondom neki,hogy vonzodom hozzá"


Férjes nőként ezt mondtad a gyereked nős tanárának?

Szent ég!

2019. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy Te ilyen "jelek" alapjan mar kepes lennel megcsalni a ferjed, az egy dolog, de a tanar lehet, hogy csak szorakozik es esze agaban sincs kezdeni veled, foleg nem a munkahelyen! Egy enyhe kis szinfolt vagy talan a szurke munkanapokon, de max. ennyi! Ne kavarj bele mas hazassagaba! Az ilyen dolgok elobb utobb kiderulnek, a diakok is nagyon szemfulesek..Azt akarod, hogy cikizzek a gyereked, amiert az Anyja ferjes no letere kikezdett a tanaraval??!
2019. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ilyen hülye vagyok,hogy a házasságom eljutott egy olyan pontra , ahonnan úgy gondoltam már nincs visszaút , eltört bennem valami. Ezzel a személlyel jóval ezután találkoztam, sőt a férjemnek tűnt fel, hogy mindig lejön , amikor én érkezem, sőt más események is voltak nem csak a fent leírtak.Mindenesetre ,azóta a férjem sokkal figyelmesebb velem, és mindent elmeséltem neki, ő maga javasolta beszélnem kell vele,hogy ki tudjam verni a fejemből és igyekszem visszatalálni hozzá.
2019. márc. 8. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mindig a párkapcsolatban vagy a házasságban lévő emberek a vonzóak egyeseknek.. Talán ez valami betegség.
2019. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Házasságom alatt egyáltalán nem vonzódtam eddig sem házas sem szingli férfiakhoz. Őt megláttam és villámcsapás,semmit sem tudtam róla,ahogy ő sem

sokat rólam. Ahogy meglát nem tudja rólam levenni a szemét és ennyi,néha amikor beszéltünk eleinte nagyon zavarban voltunk, mára már lehiggadtunk és ,ezért tudtuk megbeszélni ,ezt az egészet.Egyèbkent nem tanítja a lányomat és nem kezdtem ki vele. Felnőtt emberek vagyunk miért ne lehetne megbeszélni valamit! Ha racionálisan gondolkozunk, persze nincs semmi értelme,de mindenki a maga boldogságának a kovácsa.Az életemet én alakitom, ha hülyeséget csinálok vállalom érte a felelősséget,de akkor lehet ez kellett ahhoz ,hogy az életem átèrtèkeljem és felismerjük bizonyos dolgokat.

2019. márc. 8. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!