Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élünk és rákeres az exre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk és rákeres az exre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nyomozós fajta,egy gépet használunk otthon,és az előzményekből szerettem volna visszahívni egy oldalt,amikor megláttam,hogy facebookon rákeresett az exére,és annak a nővérére is. Teljes véletlen volt,hogy ez szembe jött velem,a kapcsolatunkban nincs probléma,néhány átlagos normális vitatkozást (nem veszekedést!) leszámítva. 8 hónapja vagyunk kapcsolatban, 4 hónapja élünk együtt. Kell-e ennek jelentősséget tulajdonítani szerintetek,vagy szimplán elengednétek?

Nem túl szép elválás volt,és nagyon fájt neki,ezt tudom az ügyről.

L/24.


2020. jún. 24. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én a mai napig nézegetem az exem fb-ját. Van hogy háromnegyed évig semmi, van hogy 2 naponta ránézek. Semmit nem akarnék már tőle, de valamiért érdekel mivan vele. Nem tudom megmagyarázni.
2020. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezt túlgondolni.
2020. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem kell aggódj, kb mindenki néha ránéz az exeire, hogy miujság velük.
2020. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én sem akarnék exemtől semmit, még baráti beszélgetést sem. De néha én is megnézem a profilját, csak kíváncsi vagyok, mi történt vele azóta. De másokra is rákeresek, akik valamikor az életem részei voltak.
2020. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Szerintem nem normális rákeresni az exekre. Én sose keresek rá egyikre sem, mert nem érdekelnek.
2020. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Én is rászoktam keresni, "él még ez a nyomorult?"

De nem mindegyikre ilyen stílusban, csak aki megérdemli, mert átvert.

2020. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!