Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első dolga, hogy rákeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első dolga, hogy rákeres a nő ismerőseire?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Párommal 3 éve vagyunk együtt, 21/l és 25/f


Rendszes szokása,hogy mikor nem vagyunk együtt,és egyedül van otthon (mikor különböző műszakban dolgozunk) rákeres a nő ismerőseire akikkel régen voltak kisebb afférjai. Ezt miért csinálja? Telefonjában szoktam látni facebookon a keresési előzményekben,legtöbbször véletlenül.


Egy időben mindkettőnknek volt instagramja,de megbeszéltük,hogy mindketten töröljük,nincs rá szükségünk. Ma facebookos hirdetésnen kidobta nekem,hogy a párom és x ismerősöm használja. Kíváncsiságból rákerestem,és találtam is egy fiókot, amin 5 nő követi őt, ő pedig 2 olyan nőt követ, akik miatt régebbem voltal szóváltásaink mert titkolta,hogy beszélnek facen..

Felhozzam neki a témát? Vagy hagyjam az egészet?

Felhoznám,de azt sem szeretném,hogy azt higyje hogy kutatok utána, mert tényleg csak a hirdetés miatt kerestem rá, facebookjában pedig sosem nézem az üzeneteit,csak néha rákeresek valakire az övéből ha az van közelebb,és olyankor egyből látni az előzményeket.


2018. aug. 28. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele..sz.r a bizonytalanság :(
2018. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem tudom, hogy miért csinálja. Kérdezz rá, de nagyon vigyázz, hogy ne hisztisen.És mondd, hogy a hirdetes miatt nézted az instát.
2018. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék,csak nem tudom,hogyan hozzam fel. Azt tudom,hogy soha nem csalna meg ez 100%. De engem mégis zavarnak ezek a dolgok, mert folyamatosan azt érzem,hogy jobbat is találna nálam. Például a nők akikre rákeres,akiket követ, mind szebbek is nálam. Odavagyok a páromért,de sosem éreztem még úgy magam,hogy igenis elég jó vagyok neki ,és nem akarna mást,jobbat.
2018. aug. 28. 09:32
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
"Azt tudom,hogy soha nem csalna meg ez 100%." - aranyos vagy. Csak vak es ostoba ne legyel.
2018. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak bátran..ne játsszon az érzelmeiddel
2018. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék nem naív lenni, de a párom szüleit kamaszkorában elveszítette, lelkileg nagyon érzékeny. Előttem nem is volt kapcsolata, csak "kavart" a nőkkel, de sosem akart kapcsolatot,mert félt,hogy átverik.Ezt a hozzá nagyon közel álló testvérétől tudom biztosra. És így,hogy tudom,hogy nem viselné el, ha valaki megcsalná,ugygondolom ő sem tenné meg,előbb szakítana,minthogy megtegye.

Tudom hogy nagyon szeret, minden barátja is ezt mondja,hogy sosem látták még így előttem,nagyon szerelmes. Én is érzem hogy valódi az érzése, és folyamatosan érzem hogy velem tervez. Többször említ a közös jövővel kapcsolatos dolgokat. Pl "majd abban a kertrészben csinálok játszóudvart a kicsiknek" . "Nagyon jó anyuka leszel" "mi már örökre összetartozunk" stb.

Tudom hogy ezeket nem csak úgy mondja,de próbálok azért nem naiv sem lenni,és nyitott szemmel járni.

Zavar az,hogy másokat néz,ha titkolja hogy mással beszél, de nem érti meg,és inkább csak kitörli hogy ne legyen vita. És annyi a válasza,hogy őt csak én érdeklem :(

2018. aug. 28. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez valami bevett szokás, hogy egymás tulajdonába belemásztok?


Nem nyúlunk a másik telefonjához! -csak ha kéri!


-De kutakodsz egyébként!

2018. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nyúlkálok a telefonjához,csak általában estére az enyém lemerül és töltőn van,mert napközben használom a munkához. És este mikor fekszünk egymás mellett, az övé szokott kéznél lenni ,és ott mellette szoktam néha rákeresni valamire,és teljes mértékben látja mit csinálok,sosem nyúlok hozzá,mikor nincs velem, üzenetekhez és ilyenek privát dolgokhoz pedig sosem:)

Az instát pedig igen megnéztem kíváncsiságból, csak mert úgy tudtam nincs neki. De mivel nyilván saját telefonról néztem meg,egyértelműen nem az üzeneteiben kutattam,csak hogy van e fiókja vagy nincs :)

2018. aug. 28. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:
én tisztáznám. csak hogy mindenki nyugodt legyen. nem kiváltságunk szórakozni a nők érzéseivel, ezt tudd..
2018. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hogyan álljak elő vele?

Nem sok ilyen jellegű megbeszélni valónk volt eddig, de kivétel nélkül mindig azt volt a vége, hogy én lettem a "rossz". Mindig azok a válaszok reppennek fel,hogy hagyjál a hülyeséggel, jaj hagyjál már szívem, ne fárasszál már ilyenekkel. És elfordul, és rámhagyja az egészet,hiába mondok akármit.

2018. aug. 28. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!