Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdenél roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdenél roma származásúval?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
de ha mindezt mégis idealizáljuk gondolatban (tiszta, ápolt, tisztességes, tanult, stb.), nekem akkor sem kéne roma csaj, mert nem jönnek be... jobban szeretem a fehér, vagy max. kicsit napbarnított lányokat
2010. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Mire ez a nagy általánosítás? A roma származásúak között is vannak normális, tisztességes emberek. Ugyanúgy, ahogy a magyarok között is van mosdatlan, bunkó, tróger.

Engem nem zavar ha valaki roma származású. Nekem az egyik szülőm félig roma, rajtam nem is látszik egyáltalán, letagadhatnám. De nem tagadom le, mert nem zavar. És a környezetemben lévőknek sincs semmi baja ezzel. Soha nem volt még problémám ebből. És képzeljétek,normális, tisztességes vagyok.

17/L

2010. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Láttál már ilyet? A gazdag cigányok miért büdösek?
2010. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért mert én nem vagyok roma!(hála istennek:)) A fajkeveredés pedig természetellenes.
2010. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
ha normális akkor miért ne? a romák között is vannak rendes szép ápolt nők!
2010. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
hiába ápolják magukat akkor is büdösek maradnak ,nem érted?:D
2010. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
volt még általánosban osztálytárs aki roma volt de nevelt rendes lány simán elképzeltem vele volna bármit.
2010. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!