Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 2.randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 2.randi után nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Már kézenfogva mászkálnak és félig kimondva járunk, de nem vagyok szerelmes. Várom, hogy találkozzunk és kedvelem, de még nem érzem azt a dolgot. Ez kialakul később? Nálatok mennyi idő kellett? (Nem volt szex)

2020. jún. 25. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az lenne nem normális, ha 2 randi után szerelmes lennél.

Nekem olyan 1-1,5 volt mire biztosan éreztem, hogy szerelmes vagyok :)

2020. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Masodik randi utan tolem is “csak” ennyire tellett, vartam a kovetkezo talalkozokat, jol ereztem magamat a masikkal, de ennyi azert keves, legalabbis ha elozoleg nem ismertetek egymast es csak most ismerkedtek. En akkor lettem szerelmes, amikor egyre jobban megismertem a paromat a talalkozok alkalmaval, mar volt szex, aludtunk egyutt, reggeliztunk egyutt, kocsmaztunk egyutt a barataival (o eleg hamar elvitt magaval), szoval tobbfele szituacioban is lattam, milyen ember, hogy viselkedik velem, hogy viselkedik masokkal, mirol mit gondol, stb. Nalunk suruek voltak a programok, szoval szerintem nem kellett egy honap se, de a masodik randin szerintem boven eleg, ha jol erzitek magatokat es nem teherkent gondolsz a kovetkezo talalkozora.
2020. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ritka, aki szerelembe esik mar masodik randin :D Nem a filmekbol kell kiindulni.
2020. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel mi a normális? Ha szeretsz vele találkozni akkor folytassátok és majd kiderül mi lesz belőle, ha meg már most is nyűg az egész akkor lehet szakítani, mert úgyse lesz belőle több sose.


Írod hogy jól érzed magad vele, meg várod a találkákat, szerintem ez pont elég. Azt hogy mikor mit éreztek egymás iránt nem lehet siettetni, erőltetni.

2020. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez? A második randiig általában még a nevét sem tudom megjegyezni a másiknak, nemhogy szerelmes legyek belé...
2020. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, 1-2 hónap kell ehhez, nem 1-2 randi.
2020. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legalább fél évre van szükségem ahhoz, hogy tudjam, szerelmes vagyok e :D Addig is jól érzem magam a társaságában.
2020. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én azt hittem hogyha a nő első-második randin nem szerelmes akkor már nincs kémia és lőttek az egésznek.
2020. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 A kemia es a szerelem tok mas dolgok.
2020. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!