Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy egy éjszakás "kapcsolatból" lettetek szerelmesek egy lányba? Vagy olyannal házasodtatok össze akivel hamarabb lefeküdtetek mint a normális?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy egy éjszakás "kapcsolatból" lettetek szerelmesek egy lányba? Vagy olyannal házasodtatok össze akivel hamarabb lefeküdtetek mint a normális? Vagy mostanra felnőtt fejjel hiányoljátok azt a nőt vagy férfit hiába egy egyszeri alkalom?
2018. jún. 1. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

"hamarabb lefeküdtetek mint a normális"

Ilyen nálam biztos nem volt, mert ez azt jelentené, nem ismerem, nem is találkoztunk soha, de még is lefeküdtem vele.

2018. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
53%

Nincs olyan, hogy 'időben szexelni'. Ez minden kapcsolatban más és más. Van akivel úgy is tökéletes kapcsolat alakulna ki, ha az első randin szexelünk és van, akivel hiába várnánk 1 évet, akkor sem lenne komoly a dolog.


Tehát nem azon múlik a dolog, hogy hanyadik randin jutunk el a szexig. Főleg, hogy a szex egy túlmisztifikált dolog. Semmivel sem ér többet az a nő a szememben, aki 3 pasival volt csak, mint aki 30-al. Nem ez határozza meg őket, kicsit sem.

2018. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Volt már olyan, hogy egyéjszakás kalandnál éreztem, hogy a józan ész ellenére bele tudnék szeretni a lányba.

Nem lett belőle több mert van barátja (aki állítása szerint nagyon szeret...) és részben emiatt sem tudtam volna komolyan venni.

2018. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az egy éjszakás azt jelenti, hogy csak egy éjszakát voltak együtt, aztán elváltak útjaik. Ilyenben nem volt részem.


A férjemmel a harmadik találkozáskor lefeküdtünk, 8 éve vagyunk együtt.

2018. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, neked mit jelent a hamarabb, mint normális. Én sosem éreztem így a férjemmel kapcsolatban, de valószínűleg sokan korainak tartanák. A harmadik vagy negyedik randink alkalmával már lefeküdtünk, azóta eltöltöttünk együtt hét évet, ebből kettőt házasságban.
2018. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Nincs olyan, hogy "hamarabb mint a normális"
2018. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak dugásra kellettél neki, ne éld bele magad másba!
2018. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon miért keverik a vonzalmat, a vágyat, a pillanatnyi fellángolást össze a szerelemmel? Egy éjszaka alatt, amikor szexeltetek, mibe tudott volna beleszeretni? Maximum nagyon jó volt, és megismételni akarja. Hogy utána már több időt töltötök egymással ágyon kívül is, és a közös élmények, tapasztalatok hatására kialakulnak érzelmek, azt már elképzelhetőnek tartom. De onnan, hogy találkoztok még, és más is alakul, már nem lehet egyéjszakás kalandnak nevezni.
2018. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férjemet 11 napja ismertem meg (véletlenül), csak ismerkedtünk, beszélgettünk, mert én még egy haldokló kapcsolatban voltam, aztán a 11. napon a semmiből megtörtént a dolog. Persze végleg lezártam az exet, 10. éve vagyunk együtt, ebből 5. éve házasok vagyunk és van egy kicsi és egy pici gyermekünk.

Így visszagondolva szerintem mi hamar lefeküdtünk egymással.

2018. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*jav. Nem érzelmileg, hanem időben hamar.
2018. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!