Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hány éves korotokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány éves korotokig keresitek a tökéletes alfahímet? Nagyjából hány évesen adjátok fel, hogy valaha megtaláljátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel direktben sose kerestem. Mindig jött magától. Most az utóbbi 2 év az amikor pl szándékosan vontam ki magam a társkeresésből, mert vannak dolgok amiket rendeznem kell egyedül. Ha ezek viszonylag rendbe jöttek, akkor jöhet csak a férfi. Előbb nincs értelme.
2020. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem adom fel, mert nincs mit feladni. Nem jeresek senkit. Barátkozom és élek és ha úgy hozza az élet, lesz kapcsolatom. De nem szükséges kelléke az ilyen az életemnek.


Egy kapcsolat olyan, mint a desszert. Nincs rá szükség, de ha már van, csak akkor egye meg az ember, ha nem valami romlott, száraz szar, mert az szembemegy mindennel, amiért egyáltalán ennék desszertet.

2020. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanúgy vagyok, mint az első két válaszoló.

Örülnék nagyon, ha jönne a férfi az életembe akivel passzolunk, de nem kergetem, keresem a dolgot csak kivárok. Így nincs mit feladnom.


Hozzáteszem értettem mit akarsz a kérdéseddel. De akkor amikor az alfahímről lemondunk/lemondanak akkor sem a lúzer, nőket hibáztató pasi fog kelleni.

2020. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Soha, de en sem kerestem soha, altalaban veletlenszeruen ismerkedem meg a szamomra idealis ferfivel. Amugy jol elvagyok egyedul. Evek ota boldog kapcsolatban elek, ha netan valamilyen okbol kifolyolag vege lenne, megnyugodhatsz, akkor se nyomorekokkal allnek le, inkabb maradnek egyedul, ha nem talalok normalis ferfit. (30 leszek.)
2020. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem a tökéletes alfahímet keresem, hanem a számomra tökéletes férfit.
2020. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

65-70.


Aztan megpihenek:)

2020. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem adják fel. Ha nem jut nekik nagyon jó pasi kapcsolatra,akkor inkább lesznek egy jól kinéző házas férfi harmadik nője.
2020. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20
2020. jún. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!