Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaha is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaha is egy alfahím, ha megtalálja az igazi nőt? Megcsalta a barátnőit, nem volt még tartós kapcsolata, mindenkivel flörtöl. 30 éves a pasi.

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Defektes, nárcisztikus fä$z az ilyen.
2018. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Meg,de az nem mostanában lesz.
2018. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valami ostoba tyúk, aki azt hiszi megvàltoztathatja egy ilyen alak jellemét, aztán mind szépen pofára is esik. Mondjuk meg is érdemlik, ha annyira igénytelenek, hogy van gusztusuk egyáltalán egy ilyennel szóbaállni.
2018. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Megváltozni megváltozhat, de erre nem építenék.
2018. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Az alfahím zsáner erre van kitalálva. Légy rosszfiú, hogy a nők azt higyjék meg tudnak változtatni :D
2018. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Rövid, őszinte választ vársz? Nem! ( tapasztalat...)
2018. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna!
2018. aug. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
12%
Csak nem Petike az?
2018. aug. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás szempontjából megváltozHAT. De belőle lesz a legféltékenyebb kibírhatatlan pali a világon. Az exem ugyanez a típus volt. Csak a buli, a barátok, szoli, blabla. (ne kövezzetek meg fiatalon jöttem össze vele, 19 voltam). Semmi komoly kapcsolat, csak plasztik nők dhugása. Belémszeretett. Azt a beteges viselkedést senkinek sem kívánok. A férfinemű barátaimmal sem beszélgethettem szerinte. Azért szerinte, mert ezt nem hagytam hogy megtiltsa. Az már más kérdés hogy inkább én vettem vissha ezekből a baráti kapcsolatokból mert már idegesített a viselkedése és a birtoklása. Gondoltam okos enged... Csak fogja már be. Aztán gyűrű és hogy ő feleségül akar venni stb. Örökre együtt- mondta. Már annyira féltékeny volt és minden ismerősömet végigkérdezte mintha egy vizsgán lennék, hogy elegem lett. Haza akartam menni, elkezdtem öltözni, erre ő szétverte a lakást, a szobát és elkezdte felvágni az ereit előttem, mondván az ő halála az én lelkemen szárad majd. És reméli sose leszek szerelmes mert minden férfit tönkre teszek etc. Reggel "szabadultam". Soha többet rá sem néztem ilyen típusú férfiakra. És nem lett volna vele baj, mert okos volt, kedves, humoros, szenvedélyes, udvarias, de elvette az agyát hogy szerelmes lett. Mindenbe megcsalást látott. Rögeszméssé vált. Azt hogy az általad megismert férfivel mi lesz nem tudom, én csak tapasztalatot írtam a kérdésedre. Sok sikert neked, és nem ilyen kapcsolatot!
2018. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Változhat rossz irányban is.

Illetve majd lehiggad, ha öreg lesz, csúnya, impotens, és ápolásra szorul. Csak győzd kivárni.

2018. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!