Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy aranyaso karakteru no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyaso karakteru no lehet boldog a jovoben?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenki igy gondolkodna hogy nem éri meg akkor az ország több mint fele mélyszegénységben élne.Kell dolgozni a pénzért a munkatársakért a nevetésért az emlékekért a közös nyűglődésért egy rossz napon hogy mikor telik le a munkaidö a péntek öröméért mert emberek közt vagy és bármi van te tudod hogy 10.én mindig ott a pénz a számládon.Az otthonlétet is meg lehet unni ráadásul az augusztusi hónapnak a 3 hét szabinak a hétvégének örülni igazán csak a dolgozó ember tud.
2020. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

11.


A fizetés éhbér szintjén mozog ami alig-alig különbözik a mélyszegénységtől; sőt van olyan szociális segélyen élő aki többet "ügyeskedik" össze, mint egy alacsonyabb fizetés.


Ja, tudod, hogy az az éppenhogy elég kis alamizsna ott van, ami alig-alig magasabb a 0-t dolgozó emberétől vagy a nyugdíjas bevételétől. És te cserébe szopsz 6-8-10-12 órát, munkarendtől függően és amortizálódsz le, halsz bele később.


Ennek akkor lenne értelme, ha a "minimum" bevétel az amiből már közepesen el lehet élni és innentől felfelé a luxus növekedése. De nem így van. Közepes bérből (150-200 nettó) elvagy, kicsiből még az sem. Persze kivéve gyakorikérdések ahol az átlagbér elvileg hétszámjegyű összeg, úgy hogy "alig kell dolgozni" - na ja, szép álmok.

2020. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12.Persze a gyakorin mindenki jól keres milliós megtakaritással stb.Én szeretem a munkám és a munkatársaimat amit keresek elég amire kell és ennyi.Te máshogy látod.
2020. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet boldog. Ezzel a szegények csak egymást szokták ámítani, hogy a létbizonytalanságra elegendő fizetésért milyen dicső és jó ledolgozni egy életet és tönkremenni miatta. Illetve, hogy a pénz nem boldogít.

De, boldogít. Nem maga a pénz, hanem amit vesz.


N

2020. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De akkor is több mint a semmi a 8 óra eltelik otthon is és ugyanúgy eltelik a munkahelyen is csak azért kapsz pénzt ami lehet nem sok mindenre elég de legalább van tudsz minden hónapba számitani rá.Nehogy azt mondd már nekem hogy inkább üljön otthon és haljon éhen minthogy elmenjen dolgozni és beosztva a pénzt eléldegéljen.Ugyan ne viccelj már.Azért mert én szeretem a munkám és boldog vagyok akkor most én csóró vagyok szerinted és ámitom magam és marhapörköltről ábrándozok közbe zsiros kenyeret eszek?
2020. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha remélhetőleg határozott, akkor igen.
2020. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!