Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó kis idézet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó kis idézet vagy gondolat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagy pioca nő az életünkben a párommal, egyfolytában írogatott a páromnak, ilyen segítő szándékkal de persze ő csak azt akarta ezzel elerni hogy a párom szóba álljon vele.


Szándékosan nem kértem a párom arra hogy tiltsa le, hiszen tudtam hogy abszolút hidegen hagyja... De ma olyan szinten elege lett belőle hogy letiltotta... 🤣


Annyira szeretnék valami célzó dolgot kiirni, mert biztos hogy megfogja nézni a profilom ha meglatja hogy a párom letiltotta.


Valami tipp? Olyan igazi csajháborús kéne 🤣😀😅


2020. jún. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Több nap, mint kolbász.
2020. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.
2020. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt írd: "Látlak büdös rib..nc, hogy itt lesekedsz, rák egye a gyomrod száját (ide pedig leírod a nő nevét)
2020. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy bizonyos szint felett nem megyunk egy bizonyos szint ala.
2020. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Javitom: "Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá." (Esterhazy P.)
2020. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem az idegeidet kéne rendbe rakni, mert a soraidból szinte átüt a hisztéria:)
2020. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben teljesen telibe sz.rnám :) Nem foglalkozok jelentéktelen dolgokkal :D vannak ennél komolyabb gondok is az életemben
2020. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ilyeneken gondolkodsz, már le is süllyedtél a nő szintjére!...
2020. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagyok és hülyékkel foglalkozom. (Valaki a GYk ról)
2020. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!