Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért buktok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért buktok az ilyen lányokra?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, buta, nincs alakja (tepsisegg, nincs melle, óriási combjai vannak), mégis állandóan pasija van, kavar valakivel, ha nincs senkije akkor is legalább 6-7 fiúval beszélget és randizgat egyszerre. Mindenki meg akarja d*gni, ha szakít valakivel pár hét múlva jön a következő. Az életéhez teljesen hülye, de elismerem, hogy nagyon jól tanul, baromi jó agya van a magoláshoz, az egyetemi anyagok meg tanulásához, de egyébként tényleg nem lehet érdembeli társalgást lebonyolítani vele. Mielőtt még megkapnám, nem, nem vagyok irigy, én 2.5 éve együtt vagyok a párommal, míg neki ezidő alatt 5 pasija is volt. Sokszor beszéljük más ismerősökkel, hogy nem értjük miért zabálják ennyire a fiúk, ezért az itteni uraságok segítségét kérném; miért? Mit szeretnek egy ilyen lányon ennyire?

2020. jún. 27. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Esélyes, hogy egyszerűen nem is olyan, mint amilyennek leírod, hanem csak irigy vagy rá. Ha valóban olyan szörnyen nézne ki, akkor nem teperne érte annyi pasi. Az rólad mond el sokat, hogy agyilag is rossznak írod, miközben egyértelműen rendben van.
2020. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%
Ö tapasztalatot gyüjt, kérdezö te sekélyeket.
2020. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott a kulcs, hogy sok kapcsolata van, mégse tart egyik se sokáig. Tehát annyira mégsem kellhet nekik...

Egyébként értem, miről beszélsz, én is ismerek ilyeneket, akik az élethez buták, de jól tanulnak, és tényleg zabálják őket a pasik. Én arra jutottam, hogy a pasiknak bejön, ha valaki kicsit szerencsétlen, segíteni, tanítgatni kell, ez feldobja az egójukat, mert “szükség van rájuk”, viszont mégse egy tényleg s.gghülye lánnyal kezdenek, mert azt nem lehetne felvállalni. Így lehet villogni vele, hogy xy milyen jó iskolába jár/jó karriere van.

2020. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok irigy, mint elmondtam, én kapcsolatban élek, boldog vagyok és nem vágyok másra, szimplán feltettem egy kérdést, hogy ez miért van így, ugyanis azt látom, hogy a kissé butácskább lányokkal sokkal jobban elvannak a férfiak, mint az értettebb lányokkal (18-25 korosztály). Ez egy olyan általánosságban feltett kérdés volt, minthogy a lányok például miért rajonganak a tapló, bunkó pasikért, mikor a normálisak pedig vért izzadva küzdenek egy nőért.
2020. jún. 27. 23:41
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"kissé butácskább lányokkal sokkal jobban elvannak a férfiak, mint az értettebb lányokkal"

Ezt párszor itt benyögi néhány nő, akikről aztán pár hozzászólás után kiderül, hogy magukat nem tartják butácskának, pedig azok.

A legtöbb pasi bírja az érett nőket is, csak a legtöbb magát érettnek tartó lány egyáltalán nem az. Tipikus szöveg "érett" lányoktól, hogy nem jönnének össze náluk mondjuk 1 évvel fiatalabb sráccal. Na, ha ők igazából érettek lennének, akkor már rég levágták volna, hogy nem csak az évek számítanak érettség terén.

2020. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Erdemes megnezni a "valasztottjait" is.
2020. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden nőnél folyamatosan próbálkoznak a férfiak. Nálad is, csak nem veszed férfiszámba őket, mert nem néznek ki teljesen tökéletesen.
2020. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Farok feláll ész megáll ... nem tudtad ?
2020. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!