Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer vágyom egy kapcsolatra máskor meg egyáltalán nem? És ha valaki kezdeményezne akkor persze meghátrálok?Kifogást és hibát keresek egyből a pasiban, akkor is ha addig tetszett.

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Butuska vagy.
2020. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy.
2020. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap én erre pl energiavámpírt mondtam.
2020. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zárkózott vagy.


Ez általában azoknál fordul elő akik huzamosabb ideig egyedül vannak és azt nagyon megszokták, főleg akiknek tegyük fel barátaik sincsenek, sztóval a munkahelyén más nem nagyon van.


Ezek az emberek nehezen lépnek fel a kis felépített berendezkedett kis életükből a komfortzónából.

2020. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok ill. lettem a sok év egyedüllét miatt. Nem nagyon mozdulok ki, barátnőim kevés, igazából csak dolgozni, meg a hobbim miatt járok el. Ahogy a #4-es mondja, túlságosan a saját rendszeremben gondolkodom, és amikor egy férfi komolyabban ismerkedne, akkor meghátrálok, mert félek, hogy felborítja az életem, pedig szeretnék társat.
2020. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor gyakori ez, ha valaki "belecsontosodott" az egyedüllétbe. Egy idő után már nem tudod feladni, hiába szeretnél párt. Erre ilyenkor azt szokták mondani, hogy mert még nem jött el a hatalmas naaagy, igazi, őrült szerelem, különben egy percig sem gondolkodnál meg hátrálnál. Hát nem tudom... Szerintem ilyen nem mindenkinek jön az életébe, a kapcsolatok többsége nem ezen alapul, illetve nem így alakul ki.
2020. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!