Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell beszélgetést kezdeményezni társkereső appokon?

Figyelt kérdés
Lányként, ha ez számít. Szimplán írjak neki, hogy szia? Vagy rögtön kell írni valamit bővebben, vagy hogyan kell? Bocs, ha ez gáz, de még sosem csináltam ilyet és nem tudom mi a szokás.
2020. jún. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sziát írsz akkor az fél siker, mivel van szád és ki tudod nyitni és nem a sültgalambra vársz.


Amennyiben beszélgetést tudsz kezdeményezni, akkor már nagyon jó vagy és a legtöbb nőt felülmúltad.


Ha egy izgalmas témáról tudsz csevegni és közben érdeklődő, kedves vagy, akkor a srácok 80%-a elvenne feleségül. De ilyen nőt még nem láttam.

2020. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan app, ahol a lánynak kell kezdeni, szóval annyira nem lesz ez különleges : D
2020. jún. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!