Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány , 28-30 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány , 28-30 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy nagy vágyam, hogy feleség és édesanya lehessek. Nagyon családcentrikus vagyok , én több gyereket szeretnék , emiatt nem pl. 30 évesen szeretnék először szülni. Megyek egyetemre, de olyan szak tetszett meg , ami csak 2 éves ,szóval majd valamikor utána , a közeljövőben szeretnék majd megállapodni. Mivel sosem voltam bulikba járó típus , nem hinném, hogy hianyolnám és bánnám ezeket az éveket.

A bátyám kb. 9 évvel idősebb tőlem. A barátai nem a környéken laknak , de néha eljönnek hozzánk. Kedvelem őket , jól eltudok velük beszélgetni és a párjukkal is , jól érzem magam köztük. Tetszik az öltözködési stílusuk , hogy némelyik haverja elegánsabban öltözik . Tetszik, hogy férfiasak, nincs tetkó, piercing és hasonlóik. Leginkább ehhez a korosztályhoz vonzódom. Jobban eltudom képzelni magam egy 28 éves férfi mellett , mint egy 20 éves fiú mellett. Persze, biztosan az is közrejátszik , hogy a bátyám korosztálya házasodna már hamarosan.

Ha udvarol is valaki a bátyám haverjai közül , nem igazán tudom hogy kezelni. Ha tetszik , akkor küldök jeleket, viszont bennem van a félsz , hogy csak egy kalandot lát bennem, csak kihasználna , emiatt nem merek túlságosan egyértelmű jeleket küldeni.

Tudom, hogy nehéz ennyiből , de szerintetek én érettebb vagyok a korosztályomnál?

Honnan tudhatom egyértelműen , hogy ki az aki csak kihasználna?

Ha én ilyen beállítottságú vagyok, tehát családcentrikus , akkor is túl nagy lenne ez a korkülönbség ?



2020. jún. 29. 07:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy érettebb a korosztályodnál...
2020. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Gyerek vagy még.
2020. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kérlek ezt kifejtenéd bővebben, hogy miért látod így? :)
2020. jún. 29. 07:32
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Az egész írásodból és abból, hogy itt kérdezel. Én is szerettem volna korán gyereket, de egyetemi szakot érdeklődés és a jövőm alapján választottam. Mivel érett voltam, tudtam, mi a fontossági sorrend. Nekem is az idősebbek jöttek be, de amíg "nem tudod hogy kezelni" az udvarlásukat, nem is való neked idősebb pasi.

Egy érettebb gondolkodású nő a jövőjét, céljait tervezi, éli az életét és hiába a biológia, nem azért keres párt hogy legyen aki pótolja a kihagyott céljait, és szinte adoptálja. Állj meg előbb a saját lábadon, majd beszélhetük érettségről. És veled összeillő személyiséget keress, ne életkor alapján potenciális apukát.

Hogyan lehetnél érett, ha pont úgy gondolkodsz, mint a fiatal roma lányok? Gyosan esküvő meg gyerek, fiatal anyuka akarok lenni. Hát ez minden, csak nem érett.

2020. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Félreérttél! Én nem azért választottam , azt a szakot, mert csak 2 éves, hanem azért mert az érdekel. Ha minden jól megy , akkor akár egyéni vállalkozó is tudok lenni. Ez egy olyan munka , amit otthon , akár gyerek mellett is tudok végezni.

Mivel idén töltöm be a 19-et, ezért mire élvégzem ezt a szakot kb. 21 éves leszek , utána tervezek családot.

Rengeteg roma lány 16 évesen szüli az első gyerekét.

Azzal meg a mi a probléma, hogy én pl. 22-23 évesen szeretném szülni az első gyerekemet? :)

2020. jún. 29. 08:00
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
4# Miért nem lehet célja valakinek a család? Ha el tudja tartani magát, van diplomája az nem elég huszonévesen?
2020. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Lehet az IS a célja, csak túl sok olyan elvált nőt ismerek a korosztályomban (negyvenesek) akik fiatalon szültek kettőt hármat, sőt négyet, most meg szenvednek hogy a férje lelépett, vagy ha nem is lépett le, de elege van a családosdiból, mert az egész kapcsolat alatt kb ezt csinálták. Ne igazán tudnak mit kezdeni magukkal ennyi otthon töltött év után. Nem építettek karriert és most nehéz saját lábra állni.

Ha meg valaki csak tenyészkant keres, az is elég elkeserítő tud lenni a jövőre nézve. Mert ilyenkor sokan jönnek rá, hogy más közös érték nem volt.

Az érettség jele meg végképp nem az, hogy idegeneket kérdezek erről. De mindegy is, mert mindenki azt csinál amit akar. Az azért jó hír, hogy a kérdező nem azért választott 2 éves szakot (az meg mi a fene, a BA eleve 3 év) mert érdekli és nem azért, hogy gyorsan szülhessen.

2020. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Még várok vàlaszokat a kérdéseimmel kapcsolatban ! :)
2020. jún. 29. 08:35
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Naív vagy még nagyon. A másik, hogy erőlteted a gyerek témát. Nem szabad. Lehetséges komoly udvarlókat ezzel elriasztod - senki nem akar rövid távon gyereket egy idegen nőtől, a kalandvágyókat meg becsalod, mert tudják, hogy pár jó ígéret és már ágyba is vitt.

Miért nem hagyod, hogy természtesen alakuljanak a dologk? Randizzál, utazzal, élvezzed a fiatalságod. Majd jön akire vágysz, ha adsz neki lehetősgéet.

2020. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Jelenleg a csupasz valagadon kívül sem a gyerekednek, sem a kapcsolatba nem tudsz semmit beletenni, de természetesen nagy elfogultan ott van a naptáradban 12 évvel később, hogy te mit akarsz.


Addigra ezek az emberek 42 évesek lesznek, mire te 30 évesen szülni akarsz.


Édes istenem, hol vagy te a felnőtt agytól?

2020. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!